وانت‌بارهای بین‌شهری سمنان سهمیه سوخت می‌گیرند

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، احسان منصور کیایی ظهر پنج‌شنبه در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه در اداره کل حمل‌ونقل و راهداری استان سمنان بابیان اینکه وانت‌بارهای بین‌شهری سمنان سهمیه سوخت می‌گیرند و این سهمیه از بهمن‌ماه برحسب پیمایش واریز می‌شود، بیان کرد: این مقوله یکی از مصوبات طرح ساماندهی حمل‌ونقل وانت‌بارها است.

وی از تخصیص سهمیه سوخت به وانت‌بارها بر اساس پیمایش ثبت‌شده در اسناد حمل خبر داد و افزود: رانندگان و مالکان وانت‌بار برای فعالیت در جاده‌های برون‌شهری بایستی اسناد حمل وانت‌بار به همراه داشته باشند.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان سمنان داشتن مدارکی چون کارت هوشمند راننده، کارت هوشمند وانت‌بار، بارنامه و… را الزامی‌دانست و تأکید کرد: اگر وانت‌بارها از ارائه این مدارک تخطی کنند با متخلفان برخورد قانونی انجام می‌شود.

منصور کیایی بیان کرد: مدارک موردنیاز برای دریافت سهمیه عملکردی سوخت وانت‌بارها شامل مدارک و اسناد حمل، کارت هوشمند راننده و ناوگان و اخذ بارنامه برای حمل محمولات است.

وی افزود: متقاضیان می‌توانند برای ثبت‌نام در این طرح به اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای، نمایندگی شهرستان‌ها و مراکز مجاز صدور کارت هوشمند در استان محل سکونت مراجعه کنند.

مدیرکل راهداری استان سمنان، تأکید داشت: شرایط و مدارک موردنیاز برای اخذ کارت هوشمند راننده و ناوگان، حداقل سن ۲۳ سال، داشتن گواهینامه رانندگی مجاز، دارا بودن مدرک پایان ابتدایی و یا نهضت سوادآموزی، دارا بودن برگ سلامت جسمی‌و روحی، ارائه گواهی عدم اعتیاد، ارائه گواهی عدم سوءپیشینه، ارائه اصل و تصویر کلیه صفحات شناسنامه، کارت ملی و پایان خدمت (یا معافیت دائم)، دو قطعه عکس و ارائه کارت وسیله نقلیه، ارائه گواهی معاینه فنی مجاز و معتبر، ارائه بیمه‌نامه شخص ثالث معتبر و حداکثر سن ناوگان تا ۲۰ سال است.

منصور کیایی گفت: هزینه صدور کارت هوشمند راننده و ناوگان هر کدام مبلغ ۲۰ هزار تومان تعیین شده ومتقاضیان برای اطلاع از مراکز ورود اطلاعات کارت هوشمند می‌توانند به نشانی www.rmto.ir مراجعه کنند.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند