واحدهای مسکونی منطقه زلزله‌زده قطور خوی پس از تامین اعتبار بیمه‌ای بازسازی می‌شود

فوریه 25, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ارومیه، حبیب شهسواری که امروز با همراهی محمدتقی اوصانلو فرمانده قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) از مناطق زلزله‌زده قطور خوی بازدید کرد در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: با توجه به اینکه تیم‌های جهادی برای ارزیابی میزان خسارت در این منطقه آماده هستند، پس از آن براساس تصمیم‌گیری نهادهای اجرایی نسبت به رفع مشکلات اهتمام می‌شود به ویژه اینکه اغلب ساکنان منطقه بیمه هستند و بنابراین بی‌شک با سرعت بیشتری نسبت به رفع مشکلات تلاش می‌شود.

وی به حضور نیروهای ارتش برای امدادرسانی به زلزله‌زدگان و آواربرداری اظهار خرسندی کرد و گفت: میزان خسارات توسط بنیاد مسکن ارزیابی می‌شود تا بلافاصله پس از برآورد هزینه‌ها و تامین اعتبار توسط بیمه نسبت به بازسازی واحدهای مسکونی اهتمام شود.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه، تیم پزشکی ۵۲۳ منطقه‌ای ارتش با استقرار در منطقه زلزله‌زده قطور خوی به زلزله‌زدگان خدمات درمانی ارائه می‌کند،افزود: همه نهادها اعم از نیروهای مسلح برای کاهش آلام مردم وارد عرصه شده‌اند.

انتهای پیام/۷۵۴۸/ ع

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند