هیچ واحد تولیدی در البرز نباید تعطیل شود

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش  خبرگزاری تسنیم از کرج، نورمحمد فردی در جلسه کمیسیون کارگری که عصر امروز در استانداری البرز برگزار شد، اظهار داشت: استان البرز دارای قطعه سازان زیادی است و می‌توان گفت به عنوان یکی از قطب‌های قطعه سازی کشور محسوب می‌شود.

خطر تعطیلی واحدهای تولیدی شمش فولاد/ مواد اولیه نداریم

وی افزود: با توجه به شرایط اقتصادی خاص کشور و همچنین نامگذاری سال با عنوان رونق تولید طبق منویات مقام معظم رهبری  و در راستای سیاست‌های  دولت تدبیر و امید به حمایت از تولید و تولیدکنندگان و دستگاه‌های ذی ربط به این نکته مهم توجه کامل داشته باشند که کارگاه‌ها و کارخانجات و واحدهای تولیدی در استان البرز به هیچ عنوان، نباید تعطیل و یا تولید آنها متوقف شود. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار‌ البرز با بیان اینکه در این شرایط تحریم و جنگ اقتصادی باید به سمت و سویی برویم که هیچ خط تولید استراتژیک ما به خاطر وابستگی به یک ماده اولیه نیز تعطیل نشود،بیان کرد: در  ۲۹ روز گذشته دو بار کمیسیون کارگری برگزار شده و مشکلات کارگران در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفته است.

فردی با بیان اینکه مطالبات کارگران واحدهای تولیدی به صورت ویژه در کمیسیون کارگری پیگیری می‌شود، افزود:  بنا داریم جلساتی در واحدهای تولیدی مشکل دار  با مسئولان ذی ربط برگزار  کنیم و با تاکید و تعامل استاندار فعال و موفق در استان این جلسات باید استمرار پیدا کند.

وی افزود: از مطالبات جدی ما  این است که بتوانیم در بحث پرداخت معوقات کارگری اقدامی‌عملیاتی داشته باشیم و این جزو پیگیری‌های ویژه ما این موضوع است.

فردی با بیان اینکه اشغال سبب کاهش آسیب اجتماعی در جامعه می‌شود،گفت: هیچ واحد تولیدی نباید به دلیل بدهی بانکی یا چک برگشتی و به هر دلیل تعطیل شود.

انتهای پیام/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند