هیچ خلل و عقب ماندگی در پرداخت مستمری بیمه شدگان وجود ندارد

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر ربیع زاده ظهر پنج شنبه در حاشیه مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: در حال حاضر ۴۳۰ هزار تبعه تحت پوشش خدمات بیمه تأمین اجتماعی هستند.

وی بیان کرد: از این تعداد ۹۰ هزار نفر خارجی‌های ساکن در ایران و حدود ۳۳۰ هزار نفر ایرانی‌هایی هستند که خارج از کشور اقامت دارند.

مدیرکل دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان تأمین اجتماعی ادامه داد: در حال حاضر ۷۲ درصد جمعیت شهری کشور تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.

ربیع زاده، مجموع بیمه شدگان تحت پوشش سازمان تأمین اجتماعی را ۴۲ میلیون نفر اعلام کرد و گفت: این افراد شامل بیمه شدگان اصلی و تبعی و مستمری بگیران اصلی و تبعی می‌شوند.

وی در اتباط با بدهی سازمان به مراکز درمان نیز گفت: در دوره جدید از ابتدای مهرماه به صورت ماهانه و روتین بدهی سازمان به مراکز درمانی پرداخت می‌شود.

مدیرکل دفتر نظارت و ارزشیابی سازمان تأمین اجتماعی با اشاره به اینکه پرداخت مستمری بگیران نیز هر ماهه از ۲۰ تا ۲۷ ماه به صورت مرتب و بدون وقفه انجام می‌شود، افزود: با تعهد و برنامه ریزی انجام شده در پرداختی به مستمری بگیران هیچ نوع خلل و عقب افتادگی نداریم.

ربیع زاده اضافه کرد: در پرداخت بیمه بیکاری نیز اگر نوع ارتباط فرد با کارفرما مشخص و قرارداد شخص به پایان نرسیده باشد، تأمین اجتماعی هیچ مشکلی ندارد و طبق قانون عمل می‌کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند