هیچ خدمتی از سوی سازمان بیمه سلامت حذف و یا کاهش نیافته است

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، وحید مجیدی عدم ارائه خدمات به بیمه شدگان به بهانه عدم پرداخت مطالبات را غیر قانونی دانست و افزود: تمام خدمات مورد تعهد سازمان‌های بیمه گر در شورای عالی بیمه تصویب شده و هیچ خدمتی از سوی سازمان بیمه سلامت ایران حذف و یا کاهش نیافته است.

وی ادامه داد: سازمان بیمه سلامت مطالبات بیمارستان‌های دانشگاهی را تا مرداد ماه سال جاری پرداخت کرده است و نسبت به سایر سازمانهای بیمه‌گر شرایط بهتری دارد.

عضو کمیته بیمه سلامت ایران با بیان اینکه ارائه خدمات تخصصی به روستائیان ملزم به رعایت سیستم ارجاع است، افزود: در صورت تشخیص پزشک خانواده مبنی بر دریافت خدمات سطح ۲، بیمار برای خدمات بستری در بخش دولتی ۱۰ درصد و خدمات سرپایی ۳۰ درصد فرانشیز پرداخت می‌کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به آیین نامه ارزیابی وسع اشاره کرد و گفت: براساس ماده ۷۰ قانون برنامه ششم کسانی که توانایی مالی دارند باید در پرداخت حق بیمه خود مشارکت داشته باشند و سایر افراد متقاضی کم درآمد باید در بانک اطلاعاتی وزارت رفاه ثبت نام کرده و در صورت تائید دفترچه رایگان دریافت کنند.

مجیدی تاکید کرد: افراد دارای دفترچه بیمه همگانی تنها مجاز به دریافت خدمات از بیمارستان‌های دولتی هستند که با پرداخت سالانه ۵۹۰ هزار تومان می‌توانند از خدمات بخش خصوصی نیز بهره‌مند شوند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند