هوش مصنوعی فراموش کردن دارو را به پزشک خبر می دهد

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل،  یک شرکت بیمه سلامت در آمریکا با استفاده از سیستم هوش مصنوعی مصرف دارو توسط مشتریان مبتلا به بیماری‌های مزمن را رصد می‌کند.

 شرکت Cigna از ماه آینده فناوری جدیدی به نام Health Connect۳۶۰  برای کمک به میلیون‌ها آمریکایی استفاده می‌کند. البته کارشناسان بیم آن دارند که اگر بیماران نسخه پزشکی خود را خود گم کنند یا درست مصرف نکنند، از این فناوری برای لغو بیمه نامه‌ها یا اجتناب از پرداخت خسارت توسط شرکت استفاده شود.

اگر بیمار مصرف داروی تجویز شده یا وقت ویزیت با پزشک را فراموش کند، این فناوری با کمک هوش مصنوعی تمام موارد را به او یادآوری می‌کند.

بیمارانی که از بیمه شرکت Cigna استفاده می‌کنند با نصب اپلیکیشنی روی لپ تاپ‌ها یا موبایل‌هایشان می‌توانند وارد یک مخزن اطلاعاتی آنلاین شوند. 

 آنها می‌توانند آپدیت‌هایی درباره سلامت خود ( مانند قند خون و فشار خون) ثبت کنند. اگر هوش مصنوعی متوجه افزایش یا کاهش ناگهانی نشانگرهای سلامتی فرد شود، به پزشک بیمار اطلاع می‌دهد . به این ترتیب پزشک متوجه می‌شود بیمار دارو را مصرف نکرده یا آنکه داروی مذکور کارآمد نیست.

از سوی دیگر اگر بیمار داروهای خود را به طور مرتب مصرف کند، هوش مصنوعی از سفرهای بی مورد آنها برای ویزیت پزشک و بیمارستان جلوگیری می‌کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند