هزینه های دندانپزشکی کاهش می یابد/ایجاد صندوق بیمه دندانپزشکی

دسامبر 10, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، قاسم صادقی ظهر چهارشنبه در کنگره دندانپزشکی در شیراز درخصوص هزینه‌های زیاد خدمات دندانپزشکی درکشورگفت: برای کاهش هزینه‌های خدمات دندانپزشکی اقداماتی انجام شده و با ایجاد صندوق بیمه دندانپزشکی سعی می‌کنیم  هزینه‌های دندانپزشکی درکشور را کاهش دهیم.

وی درخصوص این طرح افزود: ما پیشنهاد داده ایم که ارزی که برای تجهیزات و مواد دندانپزشکی تعلق می‌گیرد قطع و مابتفاوت این ارز در صندوق بیمه دندانپزشکی جمع شود و با این طرح و تصویب آن راه حلی دائمی‌برای کاهش هزینه‌های دندانپزشکی مردم ایجاد کنیم.

رئیس اداره دندانپزشکی وزارت بهداشت در ادامه گفت: این یک طرح خام هست که با اجرای آن تحول زیادی در حوزه دندانپزشکی ایجاد می‌شود و بعد از تصویب این طرح توسط هیئت وزیران و تصویب قانونی آن، مردم می‌توانند از بیمه دندانپزشکی برخوردار شوند.

صادقی درخصوص وضعیت بهداشت دهان و دندان درمدارس گفت: در حال حاضر طرح کشوری  مدارس عاری از پوسیدگی در حال اجراست که براساس این طرح سعی بر این است که طی سالهای آینده  دانش آموزانی عاری از پوسیدگی دندان داشته باشیم.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند