هزینه بیش از ۴ میلیارد تومان بابت خدمات مختلف حوزه سلامت پلدختر

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، شاهدخت فتحی بیرانوند روز دوشنبه در مراسمی‌به مناسبت هفته بیمه سلامت در مدرسه راهنمایی زینب کبری(س) روستای سراب حمام  پلدختر با اشاره به اینکه ۶۰ هزار نفر در شهرستان پلدختر تحت پوشش بیمه سلامت هستند، اظهار داشت: حدود ۴۵ هزار نفر از تعداد بیمه شدگان سلامت در پلدختر بیمه روستایی و پنج هزار و ۵۰۰ نفر بیمه همگانی دارند.

وی افزود: بیش از ۹۰ درصد افراد بیمه شده سلامت، پولی بابت صدور دفترچه بیمه از آنها دریافت نشده و به صورت رایگان دفترچه‌ها را تحویل گرفتند.  

مدیرکل بیمه سلامت لرستان گفت: در ۶ ماهه اول سال جاری به سه هزار نفر در قالب بستری و حدود ۷۴ هزار نفر در قالب خدمات درمان سرپایی از خدمات بیمه سلامت در پلدختر، بهره مند شده اند.

فتحی بیرانوند افزود: بیمه سلامت ۷۰ درصد هزینه‌ها را تقبل و فرد تنها ۳۰ درصد آن را پرداخت می‌کند، که این کمک بزرگی در راستای اطمینان بخشی به خانواده‌ها است.

وی یادآور شد: بیمه سلامت طی۶ ماه گذشته حدود ۴ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان بابت خدمات مختلف در حوزه سلامت در پلدختر هزینه کرده است.

مدیرکل بیمه سلامت لرستان افزود: بیمه نوعی اطمینان بخشی در راستای پرداخت هزینه‌های بهداشتی و درمانی بالا است، که وقتی افراد به دلایل مختلف و حوادثی مانند سیل، زلزله و امثال آن دچار آسیب می‌شوند، دغدغه و اضطراب هزینه‌ها را نداشته باشند.

فتحی بیرانوند گفت: با توجه به وضعیت معیشتی خانواده‌ها و میزان درآمد پایین آنها، بیمه سلامت در راستای درمان به آنها اطمینان و آرامش می‌بخشد.

وی افزود: دفترچه‌های بیمه سلامت در استان لرستان در ۵ رنگ مختلف در قالب بیمه‌های روستایی، همگانی و رایگان، ایرانیان، کارکنان دولت و سایر اقشار در اختیار خانواده‌ها و افراد قرار گرفته است.

در پایان این مراسم از طرف بیمه سلامت استان لرستان هدایایی به دانش اموزان سیل زده روستای سراب حمام پلدختر اهدا شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند