هزار و ۷۶۶ طرح اشتغال زایی در خراسان جنوبی اجرا شد

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

سید رضا حسینی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: طی هفت ماهه نخست سال جاری یک هزار و ۷۶۶ طرح اشتغال با حدود ۶۰ میلیارد تومان اعتبار در استان اجرا شده است که ۲۰ درصد آن در حوزه صنایع دستی است.

وی با بیان اینکه کمیته امداد خراسان جنوبی در چهارمین نمایشگاه ملی صنایع دستی استان ۴۰ غرفه دارد، افزود: از مجموع غرفه‌ها ۳۰ غرفه مختص مددجویان و ۱۰ غرفه بین میراث فرهنگی و امداد مشترک است.

معاون اشتغال کمیته امداد خراسان جنوبی بیان کرد: از مجموع ۱۰ هزار طرح‌های فعالی که تحت نظارت امداد است حدود ۲۰ درصد در حوزه صنایع دستی است.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد هر ساله در نمایشگاه‌های صنایع دستی حضور دارد، گفت: هنرمندان در رشته‌هایی همچون معرق، حوله بافی، نقاشی روی شیشه و سفال در این نمایشگاه حضور دارند.

حسینی با بیان اینکه شرکت در نمایشگاه‌ها باعث می‌شود که زنجیره فروش تولیدکنندگان  کامل شود، عنوان کرد: معرفی آیین و سنن و تولیدات هر منطقه نیز از دیگر خصوصیات شرکت در نمایشگاه‌ها است.

وی با اشاره به اینکه امسال ۱۵۲ میلیارد تومان اعتبار اشتغال داشته ایم که سقف برای افراد مددجو ۸۰ میلیون تومان و افراد غیر مددجو ۵۰ میلیون تومان است، بیان کرد: اخذ تسهیلات برای مشاغل خانگی نیز تا سقف ۲۰ میلیون تومان، خوداشتغالی ۵۰ میلیون تومان و خودکفایی ۸۰ میلیون تومان است.

وی با اشاره به اینکه اگر فردی نیروهای امداد را به کار گیرد به ازای هر نفر ۵۰ میلیون تومان تسهیلات نیز دریافت خواهد کرد، اظهار داشت: در روستاها نیز علاوه بر تسهیلات دو سال حق بیمه نیز از سوی امداد پرداخت خواهد شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند