نیمی از نمادهای متوقف بورسی بازگشایی شدند

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

آخرین اخبار حاکی از آن است که تعداد نمادهای متوقف در بورس اوراق بهادار کاهش یافته است و از ۲۷ نماد در ۲۶ آذرماه به ۱۳ نماد تا ۱۱ دی‌ماه رسیده است.

به گزارش ایسنا، دلایل متوقف شدن نمادهای بورسی شامل تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجمع عمومی‌عادی به طور فوق‌العاده(انتخاب اعضا)، برگزاری مجمع عمومی‌فوق‌العاده (در خصوص تغییر سرمایه)، افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، تغییرات بیش از ۵۰ درصد در ۱۵ روز متوالی و برگزاری مجامع عمومی‌فوق‌العاده و عادی به طور فوق العاده می‌شود.

بر این اساس، علاوه بر نماد کنتورسازی ایران (آکنتور) که از تاریخ ۱۳ شهریور ۱۳۹۵ به علت تعلیق نماد معاملاتی متوقف شده است، نمادهای داروسازی اسوه (داسوه) و بانک انصار (وانصار) نیز به دلیل تعلیق متوقف شده‌اند.

ایران ترانسفو (بترانس) تنها نمادی است که به دلیل برگزاری مجمع عمومی‌عادی به طور فوق‌العاده و برای انتخاب اعضا متوقف شده است. این درحالی است که داروسازی امین(دامین)، بیسکویت گرجی(غگرجی) و سرمایه گذاری صنعت بیمه (وبیمه) به ترتیب به دلیل برگزاری مجمع عمومی‌فوق العاده (درخصوص تغییر سرمایه) و برگزاری مجامع عمومی‌عادی سالیانه و فوق‌العاده (در خصوص تغییر سرمایه) متوقف شده‌اند. همچنین غلتک‌سازان سپاهان(فسازان) به دلیل برگزاری مجامع عمومی‌فوق العاده و عادی به طور فوق العاده متوقف شده است.

تغییرات بیش از ۵۰ درصد در ۱۵ روز متوالی باعث توقف نمادهای سیمان شمال (سشمال)، همکاران سیستم(سیستم)، سالمین (غسالم) و پارس سرام(کسرام) شده است.

این درحالی است که پیش از این ۲۷ نماد معاملاتی در بورس اوراق بهادار در بازه زمانی ۱۳ شهریور ۹۵ تا ۲۶ آذر امسال به دلایل مختلف از جمله افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف، برگزاری مجمع عمومی‌عادی به طور فوق‌العاده (انتخاب اعضا)، برگزاری مجمع عمومی‌فوق‌العاده (در خصوص تغییر سرمایه)، تغییرات بیش از ۵۰ درصد در ۱۵ روز متوالی، افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب و برگزاری مجمع عمومی‌سالانه متوقف بودند.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند