نیمی از جمعیت استان قزوین تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، همایش هفته سلامت، ظهر چهارشنبه با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، داود محمدی و سیده حمیده زرآبادی نماینده قزوین در مجلس شورای اسلامی، محمد‌هاشمی‌مدیرکل روابط عمومی‌سازمان بیمه سلامت کشور، مدیران دستگاههای اجرایی، مدیران داروخانه، آزمایشگاهها، فیزیوتراپی، پزشکان عمومی‌و متخصص طرف قرارداد با بیمه سلامت استان در سالن دانشگاه علوم پزشکی قزوین برگزار شد.

قاسم بهرامی‌در این همایش گفت: توسعه نظام بیمه سلامت کشور یکی از مهمترین فرامین مورد تاکید در سیاست‌های کلی مقام معظم رهبری، قانون برنامه پنجم توسعه و از اهداف اصلی سازمان بیمه سلامت ایران است که با تشکیل این سازمان، یکی از بزرگترین اصلاحات نظام رفاه اجتماعی کشور به عهده آن نهاده شده تا زمینه تحقق اهداف بلندی چون عدالت محوری، ارتقاء سطح کیفیت در ارائه خدمات سلامت، کاهش پرداخت از جیب بیمه شدگان، رفع هم پوشانی بیمه‌ای و بسط و گسترش برنامه پزشک خانواده و نظام ارجاع در سراسر کشور فراهم شود.

۸۰ درصد بیمه شدگان استان قزوین بیمه رایگان دارند

بهرامی‌اظهارداشت: بیمه سلامت در استان با بیش از ۷۰۰ موسسه، درمانگاه، بیمارستان، موسسه، آزمایشگاه، فیزیوتراپ، پیشخوان دولت قرارداد دارد تا بتواند خدمات مورد نیاز درمانی همه گروهها بیوژه افراد کم درآمد را تامین کند.

وی بیان کرد: بیش از ۵۰۰ هزار نفر در استان معادل نیمی‌از جمعیت تحت پوشش بیمه سلامت هستند و ۱۳۲ هزار نفر بیمه رایگان شده اند و از ۱۳ آبان ماه طرح پوشش کامل بیمه ای برای دهک‌های ۵ گانه عملیاتی خواهد شد.

مدیرکل بیمه سلامت استان قزوین تصریح کرد: با اجرای طرح بیمه همگانی دهک‌های یک، دو سه به صورت رایگان، دهک چهارم با پرداخت ۵۰ درصد هزینه‌ها و دهک پنجم و پردرآمد با پرداخت حف بیمه کامل معادل ۵۸۸ هزار تومان در سال برای هر نفر می‌توانند از مزایای بیمه سلامت برخوردار شوند.

وی اضافه کرد: در طرح تحول سلامت، رعایت تعرفه بخش خصوصی و دولتی ضروری است و با تعامل صمیمانه بین بیمه‌های پایه، تامین اجتماعی و بیمارستانهای طرف قرارداد خدمات مناسبی به مردم داده شده است.

بهرامی‌اظهارداشت: ۸۰ درصد بیمه شدگان استان قزوین از خدمات رایگان بیمه برخوردار هستند و در این میان ۹۳۰ بیمه خاص هم تحت پوشش کامل قرار دارند و در سال گذشته حدود ۱۰ میلیارد تومان هزینه داروی این افراد به طور کامل پرداخت شد.

وی افزود: راه اندازی دفتر بیمه سلامت در شهرستانهای الوند و بویین زهرا، ارائه خدمات صدور ئفترچه بیمه رایگان در دفاتر پیشخوان، انعقاد قرارداد با همه بیمارستانهای خصوصی و دولتی از کارهایی است که برای تامین نیازهای درمانی در استان انجام شده است.

بهرامی‌گفت: با اقدامات انجام شده و گسترش فعالیت‌های بیمه ای خوشبختانه با کمترین مراجعه بیماران به تهران مواجهیم و تلاش شده همه نیازهای درمانی را در استان تامین کنیم.

در ادامه از ۱۵ نفر از پزشکان عمومی‌مراکز بهداشت روستایی، پزشکان متخصص، مسئولان داروخانه‌ها،  آزمایشگاه، فیزیوتراپی، دفاتر پیشخوان طرف همکار بیمه سلامت و خبرنگاران خبرگزاری مهر، هفته نامه‌های تابان و حدیث قزوین به دلیل همکاری صمیمانه با بیمه سلامت استان تجلیل شد.  

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند