نمایندگان مجلس پیگیر تغییر ریاست بنیاد شهید هستند

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

حسن نوروزی سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص درخواست نمایندگان مجلس برای تغییر رئیس بنیاد شهید گفت: طی جلسه اخیر اعضای فراکسیون ایثارگران و آزادگان مجلس با ریاست مجلس شورای اسلامی‌پیشنهاد تغییر رئیس بنیاد داده شد.

وی افزود: با توجه به مشکلات فراوان ایثارگران و کسالت حجت الاسلام شهیدی، بهتر است ریاست بنیاد به فردی جوان سپرده شود. در حال حاضر افراد زیادی با ظرفیت مدیریت بنیاد و دفاع از اهداف خانواده ایثارگران و شهدا در کشور وجود دارند و می‌توان از آنها استفاده کرد.

وی با بیان اینکه نمایندگان مجلس طی نامه‌ای مجدد خواستار تغییر رئیس بنیاد شهید شده‌اند، اظهار داشت: در نامه اخیر نمایندگان به ریاست مجلس، تمامی‌مشکلات ایثارگران ازجمله بیمه تکمیلی ۲ هزار نفر از ایثارگران، اجرای یک مقطع تحصیلی بالاتر، بازگشت به کار جانبازان، اعطای تابعیت به همسران خارجی شهدا و مشکلات حقوق و مزایای جانبازان مطرح شده تا مشکلات این دستگاه مشخص شود.

سخنگوی فراکسیون ایثارگران مجلس ادامه داد: به علاوه در حال حاضر ۴۲ ماده قانونی درباره ایثارگران داریم که دولت به هیچکدام از آنها عمل نمی‌کند. در صورتی که مدیریت بنیاد بر عهده فردی جوان باشد، زمینه نقد و فشار به دولت برای اجرای این مواد نیز ایجاد می‌شود.

نوروزی از پیشنهاد ایجاد وزارت ایثارگران سخن گفت و تصریح کرد: در حال حاضر پیشنهاد ایجاد وزارت خانه ایثارگران به منظور رسیدگی بیشتر و جدی تر به مسائل این عزیزان داده شده است. حال امیدواریم یا این پیشنهاد یا مسئله تغییر ریاست بنیاد شهید اجرایی شود.

وی خاطرنشان کرد: بخشی از ایثارگران کشور تحت پوشش وزارت دفاع هستند و خوشبختانه وضعیت رسیدگی به این افراد بسیار خوب است. امسال نیز مسئله بیمه ۴۰ هزار نفر از این افراد حل شد این در حالی است که ایثارگران زیر نظر بنیاد شهید با مشکلات زیادی روبرو هستند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند