نماینده ولی‌فقیه در مازندران: میزان رضایت‌مندی مردم از بیمه‌ها افزایش یابد

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد باقر محمدی لائینی امروز در دیدار با مدیران بیمه ایران مازندران، گسترش فرهنگ بیمه و افزایش پوشش چتری شرکت‌های بیمه ای برای تأمین امنیت فکری و اقتصادی مردم را ضروری دانست.

وی از بیمه‌ها به عنوان تکیه‌گاه مطمئن اقتصادی در وقوع حوادث و بلایای گوناگون یاد کرد و افزود: افزایش خدمات‌دهی به مردم و تأمین رضایت عمومی‌از سوی بیمه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

محمدی لائینی از شرکت‌های بیمه‌گر به عنوان یاریگر دولت در جبران خسارت‌های ناشی از وقوع حوادث نام برد و خواستار همکاری بیشتر دستگاه‌های خدمات‌رسان با شرکت‌های بیمه برای ساماندهی و برطرف کردن مشکلات این بخش شد.

لائینی با اشاره به اهمیت بیمه در ارتقاء توان اقتصادی جامعه، گفت: شرکت‌های بیمه‌ای باید در کنار توانگری اقتصادی برای جلب رضایت و تأمین امنیت فکری مردم تلاش کنند.

وی لزوم توجه فعالان صنعت بیمه به انجام فعالیت‌های فرهنگی را خواستار شد و گفت: سرمایه‌گذاری بیمه‌ها برای فرهنگ‌سازی در امر گسترش چتر بیمه‌ای، تحولات عمیق فرهنگی و اقتصادی را در پی دارد.

انتهای پیام/ ۶۸۱/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند