نماینده ولی‌فقیه در مازندران: میزان رضایت‌مندی مردم از بیمه‌ها افزایش یابد

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد باقر محمدی لائینی امروز در دیدار با مدیران بیمه ایران مازندران، گسترش فرهنگ بیمه و افزایش پوشش چتری شرکت‌های بیمه ای برای تأمین امنیت فکری و اقتصادی مردم را ضروری دانست.

وی از بیمه‌ها به عنوان تکیه‌گاه مطمئن اقتصادی در وقوع حوادث و بلایای گوناگون یاد کرد و افزود: افزایش خدمات‌دهی به مردم و تأمین رضایت عمومی‌از سوی بیمه‌ها باید مورد توجه قرار گیرد.

محمدی لائینی از شرکت‌های بیمه‌گر به عنوان یاریگر دولت در جبران خسارت‌های ناشی از وقوع حوادث نام برد و خواستار همکاری بیشتر دستگاه‌های خدمات‌رسان با شرکت‌های بیمه برای ساماندهی و برطرف کردن مشکلات این بخش شد.

لائینی با اشاره به اهمیت بیمه در ارتقاء توان اقتصادی جامعه، گفت: شرکت‌های بیمه‌ای باید در کنار توانگری اقتصادی برای جلب رضایت و تأمین امنیت فکری مردم تلاش کنند.

وی لزوم توجه فعالان صنعت بیمه به انجام فعالیت‌های فرهنگی را خواستار شد و گفت: سرمایه‌گذاری بیمه‌ها برای فرهنگ‌سازی در امر گسترش چتر بیمه‌ای، تحولات عمیق فرهنگی و اقتصادی را در پی دارد.

انتهای پیام/ ۶۸۱/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند