نماینده مردم قم در مجلس: “بیمه” یکی از مهم‌ترین دغدغه جانبازان است

نوامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم،حجت‌الاسلام مجتبی ذوالنور  در جلسه شورای برنامه‌ریزی و توسعه استان که درسالن جلسات استانداری برگزار شد،ابتدا درباره سفر خود به سوریه اظهار داشت:در این سفر دیداری با بشار اسد، رئیس‌جمهور سوریه و رئیس مجلس و معاونین و با نخست‌وزیر و سایر زیرمجموعه‌ها و دو تن کمیسیون امنیت ملی این کشور داشتیم که به‌زودی گزارش آن ارائه می‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس در خصوص اعتبارات و بودجه بیان کرد:باید قم را متفاوت از شهرهای دیگر دید، درحالی‌که ازنظر جمعیت و نیروی انسانی در ادارات با مشکلات زیادی مواجه‌اند،البته قول‌های مساعدی برای استخدام در ادارات شد که وضعیت مشخص نیست.

وی خاطرنشان کرد: تک شهرستانی بودن و استان شهر بودن قم و کمبود نیروی انسانی فشار به نیروهای سازمان‌ها وادارات می‌آورد و این ادارات، در ساعات زیادی مراجعه‌کننده دارند و باید اضافه‌کاری بیشتری برای آن‌ها دیده شود.

ذوالنور بیان کرد: افزایش حقوق ۱۵ درصدی کارکنان برای قم مناسب نیست، باید دید حقوق در استان‌های دیگر با چه رقمی‌مصوب شده است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس عنوان کرد:با توجه به نرخ تورم باید معوقات و پاداش بازنشستگان پرداخت شود و با توجه به تورم،باید این مبالغ به‌موقع پرداخت شود تا ازنظر معیشتی با مشکلی مواجه نشوند.

نماینده مردم قم در مجلس گفت: در حال حاضر سطح پرداختی، بیمارستان‌های قم در طرح سلامت در مقایسه با استان‌های دیگر بهتر است.

وی افزود:دولت بیش از ۲۱۰ هزار میلیارد تومان به تأمین اجتماعی بدهکار است و هنوز بودجه‌ای برای آن در نظر گرفته نشده است و دولت نیز همراهی لازم را نداشت،حتی قرار شد برخی از کارخانه‌ها به بیمه واگذار شود که به توافق دست نیافتند.

ذوالنور گفت: بدهکاری ۸۰ میلیارد تومانی به بیمه رقم متعادلی به نظر می‌رسد،اما برای قم سنگین است چون این شهر مشکلات زیادی دارد و تلاش می‌کنیم این بدهی را احیا کنیم.

وی بیان کرد:بیمه جانبازان یکی از دغدغه‌های جدی است و وضعیت جانبازان در تهیه دارو وخیم است و داروخانه‌ها در برابر دارو و اکسیژن پول نقد می‌خواهند.

نمایندهٔ مردم قم در مجلس تصریح کرد:مشکلات این عزیزان از طرف استان پیگیری شد و وعده‌هایی دادند که هنوز عملیاتی نشده است؛ برخی از جانبازان در قم به دلیل مشکلات درمان و تهیه دارو دست به خودسوزی زدند.

وی خاطرنشان کرد:بااینکه سطح پوششی بیمه در قم نسبت به استان‌های دیگر بیشتر است،اما باید مشکلات افراد تحت پوشش باید مشکلات را رفع کنند.

انتهای پیام/۴۵۷/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند