نسخه‌نویسی الکترونیکی بیمه سلامت در تمام شهرستان‌های بوشهر اجرا می‌شود

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، پرویز رمضانی ظهرامروز در آیین راه‌اندازی نسخه الکترونیکی در شهرستان دشتی با بیان اینکه پروژه نسخه الکترونیکی این شهرستان قبلا به صورت آزمایشی فعالیت خود را آغاز کرده بود اظهار داشت:  تشکیل پرونده‌های بیماران بستری در  بیمارستان شهرستان دشتی الکترونیکی شده که نقش مهمی‌در تسریع ارائه خدمات و کاهش هزینه‌های درمانی دارد.

وی، با بیان اینکه بیش از ۴۲ هزار نفر بیمه شده سلامت در شهرستان دشتی ثبت شده گفت:بیمه شدگان سلامت در دشتی در قالب کارمندی، ایرانیان، سایر اقشار، روستایی و مددجویان کمیته امداد است.

رمضانی از اجرایی شدن نسخه‌نویسی الکترونیکی بیمه سلامت در تمام شهرستان‌های بوشهر خبر داد و بیان کرد: : بیش از ۵۰۰ هزار نفر  در استان بوشهر تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند که فرآیندهای راه‌اندازی و اجرای پروژه نسخه الکترونیکی در راستای استقرار پرونده الکترونیک سلامت با هدف بهبود و ارتقا کیفیت ارائه خدمات سلامت به جامعه و منطقی شدن هزینه‌های سلامت اجرا می‌شود.

مدیرکل بیمه سلامت استان بوشهرافزود: ثبت نسخه الکترونیک در مطب پزشکان، علاوه بر افزایش دقت و صحت نسخه‌نویسی، سبب تسهیل و تسریع در روندکاری داروخانه‌ها و مراکز پاراکلینیک می‌شود.

وی بیان کرد: پروژه نسخه نویسی الکترونیکی برای جلوگیری از هزینه‌های اضافی از تداخل تجوز داروها و آزمایشات مختلف در شهرستان‌های گناوه، دیلم و دشتی راه‌اندازی شده است.

رئیس اداره بیمه سلامت شهرستان دشتی هم با بیان اینکه در سال گذشته چهارتفاهم‌نامه بین کمیته امداد، بهزیستی، حوزه علمیه و اداره زندا‌نهای دشتی منعقد شده است افزود: در شهر خورموج برای افراد مددجوی تحت پوشش کمیته امداد بیش از یک‌هزار نفر دفترچه بیمه سلامت صادر شده است.

مصطفی تابناک با بیان اینکه شهرهای زیر ۲۰ هزار نفر جمعیت شهرستان دشتی تحت پوشش بیمه سلامت قرار گرفته‌اند از آغازبرنامه‌های هفته بیمه سلامت خبر داد و خاطر نشان کرد: یکی از مهمترین برنامه‌های بیمه سلامت در این هفته تمام افرادی که تحت پوشش هیچ بیمه‌ای نیستند از خدمات بیمه سلامت بهره‌مند می‌شوند.

وی با اشاره به اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی در دشتی خاطرنشان کرد: در اجرای طرح نسخه نویسی الکترونیکی بسیاری از اقدامات زاید که برای بیمار ودستگاههای اجرایی هزینه دارد حذف می‌شود.

انتهای پیام/ ع

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند