نرخ بیکاری در استان قزوین کاهش یافت

اکتبر 12, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، اولین جلسه کار گروه اقتصادی، اشتغال و سرمایه گذاری استان با حضور هدایت الله جمالی پور استاندار، منوچهر حبیبی سرپرست معاونت اقتصادی استاندار، ابوالفضل یاری رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، سعید نبیل رئیس سازمان صمت و اعضای کارگروه روز یکشنبه در سالن جلسات استانداری قزوین برگزار شد.   مسعود بابایی در این جلسه گفت: با همکاری خوب انجام شده بین بخش دولتی و خصوصی در پایان تابستان نرخ بیکاری در استان به ۸.۲ درصد کاهش یافت که بیانگر موفقیت در برنامه ریزی و توزیع مناسب تسهیلات رونق تولید است.

وی بیان کرد: همچنین در نیمه اول امسال ضمن کاهش جویندگان کار، نرخ تعدیل نیرو ۲۵ درصد کاهش یافت که نشان می‌دهد سیاست‌ها هم مثبت بوده است.

بابایی یادآورشد: مولفه سوم کاهش ۲۴ درصدی در برقراری بیمه بیکاری است که بیانگر نتیجه بخش بودن برنامه ریزی و همکاری‌ها در این عرصه است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: در ۱۵ سال گذشته برای دومین بار شاهد کاهش نرخ بیکاری در استان قزوین هستیم که باید از عوامل تاثیرگذار برای برنامه ریزی آینده هم استفاده کنیم.

بابایی اظهارداشت: در تسهیلات اشتغال روستایی سهم استان ۹۲ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان بود که افزایش یافت و بیش از ۱۸۲ میلیارد و ۶۳۱ میلیون تومان پرداخت شده است.

وی افزود: این تسهیلات بخوبی توزیع شده و تعارض اعتبارات حدود ۱۰ درصد بوده که قابل قبول است.

بابایی گفت: بیشترین اشتغال در بخش صنعت با ۷ هزار و ۶۹۳ نفر و کشاورزی با ۳۸۸۸ نفر محقق شده است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند