نام نویسی ۱۴ هزار نفر از جمعیت مازندران در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت

فوریه 18, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/مازندران مدیرکل بیمه سلامت مازندران از نام نویسی۱۴ هزار نفر از جمعیت این استان در طرح پوشش اجباری بیمه سلامت خبر داد و گفت: ماهانه ۹۰۰ هزار تومان به ازای هر ماه مراجعه بیماران خاص توسط بیمه سلامت هزینه می‌شود و در ماه حدود ۵ میلیون تومان هزینه خواهند داشت.

رسول ظفرمند عصر امروز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه در نشست هم اندیشی با خبرنگاران استان مازندران با اشاره به اینکه ۴ هزار و ۵۹۰ بیمار خاص در استان وجود دارد، اظهار کرد: بیماران خاص در زمینه‌های پیوند کلیه، دیالیز و هموفیلی خدمات دریافت می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه بیماران خاص نگران باز پرداخت، حق سرانه و خدمات بستری نباشد، تصریح کرد: در سال جدید با تشکل ستاد نوروزی و میز خدمت به بیماران و جامعه تحت پوشش خدمت ارائه کرده‌ایم.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران تثبیت و استمرار اجرای چهار طرح الکترونیکی در بیمه سلامت را از دیگر برنامه‌ها بیان کرد و گفت: با اجرای طرح‌های الکترونیکی ۱۹ برگ از پرونده‌های سلامت بیماران کاسته شده است. ظفرمند حذف دفترچه‌های کاغذی را از مهمترین برنامه‌ها این سازمان دانست و افزود: براساس فرمول ارائه شده هر فرد بیمه شده تنها از یک بیمه می‌تواند استفاده کند و سیستم تنها یک بیمه را نشان خواهد داد.

وی از داروخانه‌های طرف قرارداد توقع همکاری بیشتر داشت و خاطرنشان کرد: همه پزشکان بخش شهری با بیمه سلامت قرار داد نیستند و در راستای گسترش خدمات نیازمند این مهم هستیم.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند