نامه سرگشاده شورایعالی تهیه‌کنندگان به وزیر ارشاد

اکتبر 20, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی‌شورایعالی تهیه‌کنندگان، شورایعالی تهیه‌کنندگان سینمای ایران پیرو وضعیت غیر قابل قبول بیمه هنرمندان نامه‌ای سرگشاده خطاب به وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌منتشر کرد.

در متن این نامه آمده است:

«جناب آقای دکتر سید عباس صالحی

وزیر محترم فرهنگ و ارشاد اسلامی

با سلام

متاسفانه صندوق اعتباری هنر در زمینه درمانی هنرمندان، سال جاری را به یکی از بدترین سال‌ها بدل کرده است. به گونه ای که هنرمندان برای استفاده از یبمه تکمیلی (بیمه سرمد) کاملا زمین گیر شده و قادر نیستند از بدیهی ترین خدمات درمانی متعارف بهره بگیرند. این در حالی است که فلسفه وجودی صندوق اعتباری هنر نه فقط حمایت از هنرمندان بلکه حفظ قدر و منزلت رفیع اجتماعی آنها است. با توجه به اینکه هنوز از عمر بیمه تکمیلی مشارالیه ۸ ماه باقی است، مستدعی است در خصوص رفع این ستم آشکار که کاهنده ارج و قرب هنرمندان در محضر افکار عمومی‌است دستورات لازم را صادر فرمایید. 

سید ضیاء‌هاشمی

دبیر شورایعالی تهیه کنندگان سینمای ایران.»

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند