منازل روستایی استان سمنان در سریع‌ترین زمان ممکن بیمه شوند

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، منوچهر فخری بعدازظهر امروز در نشستی با مدیرعامل بیمه برکت منطقه سمنان و گلستان اظهار داشت: صنعت بیمه در برخی حوزه‌ها آن‌طور که باید و شاید مورد توجه قرار نگرفته است.

وی با تأکید بر اهمیت توجه به بیمه ساختمان به عنوان یکی از پایه‌های بیمه‌ای مهم در کشور و استان سمنان افزود: می‌توان از بیمه ساختمان به عنوان یکی از حوزه‌های مرتبط با صنعت بیمه در جامعه که ما مورد غفلت واقع شده است؛ نام برد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی برای توجه هرچه بیشتر مردم به بیمه، توسعه این فرهنگ در استان سمنان را خواستار شد و بیان داشت: توجه مردم به صنعت بیمه نیاز و ضرورتی است که مستلزم کاری فرهنگی و ریشه‌ای در بین جامعه شهری و روستایی دارد.

فخری با اشاره به اهمیت تبلیغات و آگاه‌سازی مردم از مزایای بیمه برای گسترش اقبال عمومی‌به این امر تأکید کرد: باید در بین مردم استفاده از بیمه حوادث و بهره‌مندی از مزایای آن در حوزه ساختمان ترویج یابد.

وی با اشاره به نقش مهم مدیران بیمه‌ای در اقناع عمومی‌و آگاه‌سازی مردم از خدمات بیمه در استان سمنان گفت: فرهنگ‌سازی نسبت به توجه مردم استان سمنان به صنعت بیمه باید در دستور مار قرار گیرد و مسئولان باید نسبت به این موضوع اقدام اساسی انجام دهند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار سمنان با اشاره به حادثه‌خیز بودن این استان و اهمیت پوشش ۱۰۰ درصدی بیمه ساختمان‌ها با اولویت ساختمان‌های روستایی در استان سمنان گفت: پوشش بیمه حوادث منازل روستایی استان باید در سریع‌ترین زمان ممکن انجام شود.

به گزارش تسنیم، سمنان از استان‌های بلاخیز کشور بوده و با وجود گسل‌های متعدد در مجاورت شهرهای این استان، توصیه‌های متعددی برای بیمه ساختمانی در این استان صورت گرفته است.

انتهای پیام/۳۶۳/ ت

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند