معوقات بیمه‌ای ایثارگران در استان مرکزی پیگیری و تامین می‌شود

ژانویه 27, 2020اخبار روز بیمه

مرتضی انصاری‌فر در گفت و گو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به  مشکلات و چالش‌‌های بیمه‌ای ایجاد شده در درمان ایثارگران و راهکا‌ر‌های رفع مشکلات و خدمات ارائه شده اظهار داشت: ما مفتخر به خدمت رسانی به افرادی هستیم که اوج ایثارگری را در معرض دید گذاشته‌اند و آرامش و آسایش امروز ما مدیون و مرهون همین ایثارگری‌ است.

وی افزود: همه ما وظیفه داریم در مواجهه با ایثارگران با نهایت احترام رفتار کنیم و فضای آرامی‌را برای آنها فراهم کنیم و باید توجه داشته باشیم به فعالیت‌های روزمره بسنده نشود و با اقدامات و برنامه‌های تحولی، فعالیت‌ها و خدمات مناسب‌تری صورت بگیرد.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی تصریح کرد: ارائه خدمات درمانی به ایثارگران یکی از مهمترین وظایف بنیاد است و کارکنان تلاش می‌کنند که جامعه ایثارگری دسترسی بهتری به خدمات بیمه‌ای داشته باشند و ایثارگران  احساس رضایت کنند.

انصاری‌فر با اشاره به لزوم توجه به حوزه درمان ایثارگران گفت: با توجه به افزایش سن ایثارگران و نیاز روزافزون به گسترش خدمات درمانی به ایثارگران احساس می‌شود و با افتتاح مرکز توان‌بخشی ایثار، با انجام فعالیت‌های فرهنگی، ورزشی و توان بخشی شاهد افزایش روحیه و توانایی‌های ایثارگران می‌باشیم.

وی افزود: اصلی‌ترین خدمت درمانی بنیاد شهید و امور ایثارگران بیمه تکمیلی است که در واقع در قاعده هرم سلامت ایثارگران قرار دارد و دولت و به تبع آن بنیاد شهید و امور ایثارگران مکلف به پرداخت هزینه‌های درمانی ایثارگران هستند که این کار از طریق بیمه‌های تکمیلی درمانی انجام می‌شود.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی خاطر نشان کرد: به‌صورت روزانه بیش از صد خدمت درمانی به ایثارگران ارائه می‌شود، ارائه این خدمات علی‌رغم تمام مشکلات اعتباری دارای هیچ توقفی نبوده و مسئولان بنیاد در تلاش هستند تا معوقات بیمه‌ای را تأمین کنند.

وی ادامه داد: در این راستا مشکل اصلی عدم تامین اعتبار است که ضرورت دارد سازمان برنامه و بودجه با توجه به حساسیت درمان ایثارگران و لزوم تامین اعتبار آن هر چه سریع‌تر بودجه‌ای که طبق قانون تخصیص یافته تلقی می‌شود به بنیاد شهید و امور ایثارگران تخصیص دهد.

انتهای پیام/۷۱۱/ز

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند