معاون سازمان بیمه سلامت در گرگان: سالانه ۳ هزار میلیارد تومان برای ارائه خدمات در روستاها هزینه می‌شود

ژانویه 9, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از گرگان، کورش فرزین صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل بیمه سلامت استان اظهار داشت: وقتی کشور در شرایط خاص قرار می‌گیرد ارزش و اهمیت حوزه سلامت بیشتر می‌شود.

وی گفت: منابع و اعتبارات حوزه سلامت نباید دستخوش تغییر شود، اگر به هر دلیلی به اعتبارات و منابع کشور دست می‌زنیم باید حوزه سلامت کمترین تغییر را داشته باشد.

معاون بیمه و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران ادامه داد: براساس سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری مدیریت منابع به سازمان‌های بیمه‌گر واگذار شده است. برای همین سازمان‌های بیمه‌گر در خط مقدم پاسخگویی به مشکلات مردم هستند.

وی گفت: سالانه حدود ۳ هزار میلیارد تومان در حوزه سطح یک روستایی از محل منابع یک درصد ارزش افزوده وزارت بهداشت و سهم وزارتخانه برای ۲۰ میلیون نفر از جمعیت کشور هزینه می‌کنیم.

فرزین افزود: استان تهران در برخی موضوعات از جمله خدمات سطح یک از همه جای کشور محروم‌تر است.

وی بیان داشت: در این شرایط باید در حوزه شهری با پزشک خانواده و سیستم ارجاع هزینه‌ها را کنترل کنیم تا خدمات به درستی به مردم ارائه شود.

معاون بیمه‌ای و خدمات سلامت سازمان بیمه سلامت ایران گفت: خدمات سطح یک فقط درمانی نیست، بلکه بسته‌ای از خدمات از جمله پیشگیری، واکسیناسیون، بیماریابی و غیره را هم شامل می‌شود.

وی با بیان اینکه بسیاری از خدمات در قالب پزشک خانواده قابل ارائه خواهد بود، افزود: اگر برای جمعیت شهری فکری نکنیم کنترل منابع و مدیریت آن برای کشور سخت‌تر خواهدشد.

فرزین بیان داشت: گلستان از نظر ظرفیت‌هایی که می‌تواند الگوسازی برای کل کشور کند همواره مورد توجه سازمان بوده و بسیاری از طرح‌ها را از این استان شروع کردیم.

انتهای پیام/۵۸۲/ح

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند