مشکل بیمه شاغلان بخش کشاورزی حل شود

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، کامران اصغری پیش ازظهر یکشنبه در کارگروه اشتغال استان با اشاره به مصوبه بیمه افراد شاغل در حوزه کشاورزی گفت: افرادی که شاغل در مزارع هستند و یا از تسهیلات کارا استفاده کرده اند درصورتی که مشمول بیمه اجباری نباشند می‌توانند از مزایای بیمه کشاورزان بهره مند شوند.

وی تصریح کرد: زارعانی که تحت پوشش بیمه نیستند می‌توانند از مزایای صندوق اجتماعی بهره مند شوند و باید شرایط لازم را در این زمینه فراهم کرد.

سمیه قاسمی‌طوسی مدیرکل دفتر امور بانوان استانداری مازندران خواستار تصمیم گیری و برنامه ریز برای بیمه قالیبافات شد و گفت: در حال حاضر تصمیات درستی برای بیمه شاغلان این بخش گرفته نمی‌شود و بیشتر تصمیمات سلیقه ای است.

وی ادامه داد: در زمینه بیمه قالیبافان نیازمند حمایت دستگاه‌های مختلف هستیم که باید با تعامل وهمکاری مشکل این افراد را حل کنیم.

حسینقلی قوانلو رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران نیز گفت: هدف ارائه تسهیلات اشتغال روستایی ایجاد اشتغال است و هدف تزریق پول نیست.

وی ادامه داد: اگر قرار است برای تثبیت اشتغال یارانه داده شود باید رصدهای لازم نیز صورت گیرد و اکر کسی نسبت به ایجاد اشتغال اقدام نکرد تسهیلات نرخ چهار درصدی آن به ۱۸ درصد تبدیل خواهد شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند