مشکلات کارگران سد نرماب بررسی شد

اکتبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دادگستری کل استان گلستان حسینعلی ایزد از بررسی مشکلات کارگران سد نرماب خبر داد و اظهارکرد: اداره کار به استناد تفاهم نامه ای که سال ۸۵ با کارگران داشت به این بهانه که براساس این تفاهم نامه قرارداد کارگرانی که در پروژه‌های موقت کار می‌کنند مشمول قانون بیمه بیکاری نمی‌شود حق بیمه بیکاری کارگران را نمی‌پرداخت.

وی افزود: پس از بررسی، این تفسیر از قانون با توجه به این که در زمان اشتغال از حقوق کارگران مبلغی با عنوان بیمه بیکاری کسر می‌شد به رئیس اداره کار این شهرستان دستور داده شد در کوتاه ترین زمان ممکن با طرح موضوع در کمیسون استانی، بیمه بیکاری این کارگران برقرار و نتیجه به این دادستانی اعلام شود.

ایزد گفت: در این جلسه سایر مسائل مربوط به سد هم بررسی و دستورهای لازم برای رفع آن صادر شد.

مسئولان سد نرمآب، امور آب منطقه ای، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان مینودشت هم در این نشست دادستان مینودشت را همراهی کردند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند