مشکلات بیمه هنرمندان استان سمنان در سطح وزارت‌خانه پیگیری می‌شود

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

علی‌اصغر فضیلت در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌به مهدی‌شهر و گرمسار به دلیل دو رویداد فرهنگی جشنواره ایل سنگسر و اختتامیه جشنواره تئاتر صورت گرفت، ابراز داشت: حضور وزیر به‌عنوان نماینده هیئت دولت ضمن ایجاد نشاط و روحیه در این شهرستان‌ها باعث شد تا بخشی از مطالبات نیز مطرح شود.

وی ضمن بیان اینکه در این سفر مقرر شد بخشی از مطالبات در سفر استانی وزیر مطرح و به عوامل زیرمجموعه برای اجرا ارجاع شود، افزود: برای تمرکززدایی و توجه به شهرستان‌ها برنامه اختتامیه جشنواره تئاتر در گرمسار صورت گرفت و در خلال همین رویداد برخی مطالبات هنرمندان عنوان شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان سمنان بابیان اینکه در همین سفر مسئله بیمه هنرمندان استان نیز مطرح شد، ابراز داشت: تصمیمی‌در سطح هیئت‌مدیره صندوق حمایت از بیمه هنرمندان گرفته و ابلاغ‌شد اما برای اجرایی شدن در سطح استان‌ها به زمان احتیاج دارد.

فضیلت ضمن بیان اینکه هر تصمیمی‌فرایندی را طی می‌کند که بخواهد به مرحله اجرا برسد، تصریح کرد: قطعاً حمایت از بیمه هنرمندان در دستور کار خواهد بود و در این خصوص فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان سمنان هرگونه که بتواند هنرمندان را یاری خواهد کرد.

وی افزود: قبل از سفر استانی وزیر هماهنگ شد تا مدیرعامل صندوق حمایت از هنرمندان با هیئت همراه به استان سمنان سفر کند تا موضوع بیمه و بخش‌های مختلف کنشگرهای فرهنگی و هنری از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد و درنهایت مشکلات از پیش روی این افراد برداشته شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند