مشکلات بیمه هنرمندان استان سمنان در سطح وزارت‌خانه پیگیری می‌شود

نوامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

علی‌اصغر فضیلت در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن بیان اینکه سفر وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی‌به مهدی‌شهر و گرمسار به دلیل دو رویداد فرهنگی جشنواره ایل سنگسر و اختتامیه جشنواره تئاتر صورت گرفت، ابراز داشت: حضور وزیر به‌عنوان نماینده هیئت دولت ضمن ایجاد نشاط و روحیه در این شهرستان‌ها باعث شد تا بخشی از مطالبات نیز مطرح شود.

وی ضمن بیان اینکه در این سفر مقرر شد بخشی از مطالبات در سفر استانی وزیر مطرح و به عوامل زیرمجموعه برای اجرا ارجاع شود، افزود: برای تمرکززدایی و توجه به شهرستان‌ها برنامه اختتامیه جشنواره تئاتر در گرمسار صورت گرفت و در خلال همین رویداد برخی مطالبات هنرمندان عنوان شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان سمنان بابیان اینکه در همین سفر مسئله بیمه هنرمندان استان نیز مطرح شد، ابراز داشت: تصمیمی‌در سطح هیئت‌مدیره صندوق حمایت از بیمه هنرمندان گرفته و ابلاغ‌شد اما برای اجرایی شدن در سطح استان‌ها به زمان احتیاج دارد.

فضیلت ضمن بیان اینکه هر تصمیمی‌فرایندی را طی می‌کند که بخواهد به مرحله اجرا برسد، تصریح کرد: قطعاً حمایت از بیمه هنرمندان در دستور کار خواهد بود و در این خصوص فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان سمنان هرگونه که بتواند هنرمندان را یاری خواهد کرد.

وی افزود: قبل از سفر استانی وزیر هماهنگ شد تا مدیرعامل صندوق حمایت از هنرمندان با هیئت همراه به استان سمنان سفر کند تا موضوع بیمه و بخش‌های مختلف کنشگرهای فرهنگی و هنری از نزدیک مورد بررسی قرار گیرد و درنهایت مشکلات از پیش روی این افراد برداشته شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند