مشارکت حداکثری در انتخابات نظام را بیمه می‌کند

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر،‌هادی حق شناس ظهر چهارشنبه در حاشیه افتتاح ستاد انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی‌استان گلستان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: انتخابات امانت است و باید این امانت را به درستی تحویل دهیم.

وی افزود: امانت فقط شمارش رأی مردم نیست بلکه باید رفتار مجریان برگزاری انتخابات به معنای واقعی کلمه بی‌طرفانه باشد.

استاندار گلستان ادامه داد: لازم می‌دانم از مردم تشکر کنم چراکه در ۴۰ سال گذشته هرگاه نظام نیاز داشته و یا مردم احساس تکلیف کردند در صحنه حاضر بودند؛ اثبات این ادعا مشارکت ۷۰ درصدی مردم گلستان در پای صندوق‌های رأی در پنج دوره گذشته مجلس شورای اسلامی‌است.

وی با اشاره به اینکه همه امکنات و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات دوم اسفند در گلستان اندیشیده شده است، تصریح کرد: هرچند امروز ستاد انتخابات استان به‌طور رسمی‌کار خود را آغاز کرده است اما مطابق تقویم انتخابات کشور، ثبت‌نام از متقاضیان از ۱۰ آذر در فرمانداری‌های ۱۴گانه استان آغاز می‌شود.

حق شناس با تأکید بر اینکه مشارکت حداکثری مردم در انتخابات دوم اسفند نظام را بیمه می‌کند، بیان کرد: رأی مردم امانت است و به مسئولان ستاد انتخابات استان توصیه می‌کنم عرفاً، قانوناً و شرعاً بی‌طرفی در انتخابا را رعایت کنند.

وی با بیان اینکه رسانه‌ها هم در فرصت باقی‌مانده تا انتخابات دوم اسفند روشنگری کنند هر نماینده‌ای به مجلس برود نماینده همه مردم کشور است، خاطرنشان کرد: نقش نمایندگان در قانونگذاری نه تنها در سرنوشت استان بلکه در سرنوشت یک ملت موثر است.

استاندار گلستان گفت: انتخابات حداکثری و پرشور به‌طور قطع و یقین تحریم‌ها و دشمنی‌ها در خصوص نظام را کم اثر می‌کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند