بیمه عمر، بیمه عمر چیست، مزایای بیمه عمر، بهترین بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، خرید بیمه عمر، مشاوره خرید بیمه عمر، مشاوره اینترنتی خرید بیمه عمر، بیمه عمر پاسارگاد، جدول محاسبه بیمه عمر، جدول فروش بیمه عمر، محاسبه بیمه عمر، بیمه عمر چیست

مزایای بیمه عمر، موارد عینی از دنیای واقعی (۱)

نوامبر 11, 2019مزایای بیمه عمر

در اواخر سال ۹۶ نماینده فعال و برجسته بیمه عمر و تامین آتیه آقای محمدرضا اصغری در پی خدمت رسانی بیمه ای به مردم زادگاه خویش شهرستان بیجار در یک روستا جوان ۲۱ ساله ای مشاوره کامل و جامعی ارائه داده و او را تحت پوشش قرار داده و بیمه نامه را برایش صادر و تحویل می‌دهد حق بیمه در ابتدا مبلغ ماهیانه ۵۰۰,۰۰۰ریال بوده که تا پایان سال ۹۷ پرداخت آن ادامه می‌یابدو در ابتدای سال نماینده مذکور طی مراجعه به بیمه شده ایشان را تشویق به افزایش حق بیمه ماهانه بیمه عمر خود نمود که نتیجه این مشاوره افزایش حق بیمه ماهانه ی بیمه عمر بیمه شده به ۱,۰۰۰,۰۰۰ریال را سبب می‌گردد و به تبع افزایش حق بیمه پوشش‌های بیمه نامه نیز افزایش یافته و بیمه عمر به مبلغ ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ریال و بیمه ی حادثه به ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ افزایش می‌یابد.

این فرد بیمه شده جوان که با مادرخود زندگی می‌کرده و زندگی فقیرانه را دنبال می‌نمود و تازه خدمت سربازی خود را به پایان رسانده و مشغول به کار می‌شود و بعد از سه ماه که از افزایش حق بیمه می‌گذرد جوان مذکور در حین آب تنی در رودخانه غرق شده و متاسفانه فوت می‌کند. چون فوت به علت حادثه اتفاق افتاده بیمه مر ۳۰۰,۰۰۰,۰۰۰ریال و بیمه حادثه ۹۰۰,۰۰۰,۰۰۰ و با احتساب حق بیمه‌های پرداختی چکی به مبلغ نزدیک به ۱۲۱۰,۰۰۰,۰۰۰به عنوان غرامت فوت حادثه ای در این بیمه عمر در وجه مادر بیمه شده صادر و تحویل نمایندگی می‌گردد.نماینده متعهد و با اخلاق به صورت شبانه و تعجییل در رساندن چک غرامت بیمه عمر به مادر بیمه شده که از نظر مالی بسیار در مضیقه افتاده و نیز نان آور خود را از دست داده است اقدام می‌کند.

و با نظر موافق ذینفع بیمه نامه (مادر) و با حضور او در بانک این مبلغ غرامت را برای او سپرده کرده که ماهیانه ۲ میلیون تومن سود از بانک دریافت می‌دارد. این کمک بزرگ مالی برای شخصی که تنها شده و در روستایی زندگی می‌کند آلام این مادر را کاهش داده و موجب آرامش نسبی او گردیده است.

پس می‌توانیم به این سوال مهم بیمه عمر چیست؟ این پاسخ را بدهیم خدمتی بزرگ و نجات بخش


پست های مرتبط

تهعدات بیمه عمر
جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر؟

آگوست 19, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از ویژگیهای بیمه عمر امکان آگاهی متقاضی بیمه عمر از جزئیات آن، پیش از صدور بیمه است. این امکان از طریق جدول محاسبات یا جدول تعهدات بیمه عمر میسر می‌شود. در این مطلب قصد داریم به بررسی جدول محاسبات یا جدول پیشبینی تعهدات بیمه عمر بپردازیم.

ادامه مطلب
بیمه عمر و تامین آتیه
بیمه عمر انفرادی؛ از صفر تا صد

آگوست 5, 20200پسندیدنبیمه عمر

بیمه عمر، انواع مختلفی دارد. تقسیم بندی بیمه عمر به بیمه عمر انفرادی و بیمه عمر گروهی، یکی از تقسیم بندی‌های بیمه عمر است. این انواع شامل بیمه عمر آنلاین و غیر آنلاین نیز می‌شود. در این مطلب قصد داریم به معرفی انواع بیمه عمر انفرادی بپردازیم.

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند