مرحوم نوربخش پایه‌گذار نهضت پویش مهربانی با بیماران بود

نوامبر 6, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر  به نقل از مرکز روابط عمومی‌و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری در این نشست، ضمن تشکر از  این انجمن در گرامی‌داشت یاد و خاطره  مدیرعامل سابق تامین اجتماعی گفت : مرحوم دکتر نوربخش علاوه بر بیمه‌های تامین اجتماعی، مجموعه فعالیتهای درمانی  و  اقتصادی را در این سازمان اداره می‌کرد.

وی ادامه داد: بیش از ۲۵ درصد فعالیتهای درمان سرپایی که توسط ۸۰ بیمارستان و نزدیک به ۳۵۰ مرکز درمانی تخصصی در سطح کشور توسط این سازمان ارایه می‌شود را آن مرحوم به کفایت اداره می‌کرد.

شریعتمداری به بیان دیگر ویژگیهایی شخصیتی آن مرحوم  پرداخت و گفت : عمق دانش، علم و بصیرت ایشان کاملا مشهود و در مورد مسایل بیمه‌های اجتماعی بسیار صاحبنظر، اندیشمند و کارشناس  بود و با بصیرت این سازمان بزرگ را اداره می‌کرد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به یکی از مهمترین خصوصیات و ویژگیهای مرحوم نوربخش اشاره کرد و افزود : ثابت قدمی‌در کاری که به ایشان سپرده می‌شد و  نیز در فعالیتهای اجرایی  بسیار علاقه مند بودند.  

وی مراحل شغلی را در این سازمان از سطوح میانی آغاز  و به تدریج این مسیر را  تا سطوح عالی طی  کرد و به همین دلیل در طول  این دوران با همه ابعاد سازمان تامین اجتماعی در نواحی و مناطق کشور و جغرافیای معدود استانی آشنا و در سطح ملی در هیات مدیره و نهایتا به عنوان مدیر عامل این سازمان بزرگ اجتماعی کشورانتخاب  شد.

وی پاک دستی و بی اعتنایی به زخارف دنیوی را از دیگر ویژگیهای مرحوم نوربخش عنوان کرد و افزود:  او از حقوق حقه خود در سازمان استفاده نکرد و بخش قابل ملاحظه ای  از درآمد قانونی خود را رسما ”  به سازمان برگرداند.

وی افزود: آن مرحوم در بیان نظرات فردی بسیار شجاع بود، حتی اگر به زیانش تمام می‌شد.   زاویه فکر و اندیشه ایشان در مورد نحوه اداره سازمان کاملا مشهود بود و در بیان آن مفاهیم ابایی نداشت و در اعتقادات خود ایستادگی و پافشاری می‌کرد. در واقع مرحوم نوربخش یک پزشک مسلمان و بر ایدئو لوژی خود پایبند بود.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت : وی در طول دوران خدمت با کارکنان با عطوفت و مهربانی رفتار می‌کرد. ضمن اقتدار و قاطعیتی که در عمل داشت با مردم  مهربان بود. در بسیاری از بازدیدهایی که به اتفاق  ایشان داشتیم دلسوزی ایشان کاملا مشهود بود. بر همین اساس نهضت پویش مهربانی با بیماران را پایه گذاری کرد و از همکاران خود برای این پویش دعوت کرد تا این مسیر را طی کنند.

شریعتمداری افزود:  امیدوارم  انجمن جراحان ارتوپدی ایران که نقش و اثر فراوانی در این زمینه دارد نگاه مهربانانه در برخورد با مریض را در این انجمن نهادینه کرده و به عنوان یک اصل قرار دهد تا    مردم  بدانند که جامعه جراحان ارتوپد ایران مهربانترین جامعه پزشکی نسبت به بیماران است و این پویش به نام مرحوم نوربخش زنده و پاینده بماند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند