مذاکره دوباره استقلال با فرهاد مجیدی/ شماره ۷ محبوب برای آبی‌ها شرط گذاشت

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

مدیران استقلال دوباره با گزینه قبلی جانشینی استراماچونی وارد مذاکره شدند.

به گزارش ایسنا، مدیران استقلال پس از این که در به خدمت گرفتن اسکوچیچ ناکام ماندند به سراغ گزینه ایرانی یعنی فرهاد مجیدی برای جانشینی استراماچونی رفتند. دلیل این که آن‌ها نتوانستند با اسکوچیچ به نتیجه برسند این موضوع بود که او ۵۰ درصد از قرارداد این فصلش با صنعت نفت را دریافت کرده بود و جدایی‌اش از این تیم به سادگی اتفاق نمی‌افتاد.

در حال حاضر مجیدی در حال ارزیابی شرایط برای قبول هدایت آبی‌های پایتخت است تا در صورتی که تفاوتی نسبت به دفعه قبل که از قبول پیشنهاد استقلال انصراف داد، ببیند به این پیشنهاد پاسخ مثبت بدهد.

یکی از شروط اصلی مجیدی برای قبول پیشنهاد استقلال پرداخت مطالبات بازیکنان است. با این اوصاف باید دید دو طرف با یکدیگر برای همکاری به توافق می‌رسند یا نه.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند