مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در کهگیلویه و بویراحمد شهادت سردار سلیمانی را تسلیت گفت

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

ایسنا/کهگیلویه و بویراحمد طی پیام ستار هدایتخواه، دبیر جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی‌و مدیر دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در استان کهگیلویه و بویراحمد به مناسبت شهادت سردار سلیمانی و مجاهدین انقلابی را تسلیت گفت.

به گزارش ایسنا، متن این پیام به شرح زیر است:

بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

من المؤمنین رجالٌ صدقوا ما عاهدواالله علیه، فمنهم من قضی نحبه و متهم من ینتظر و ما بدّلوا تبدیلا

شهادت افتخارآمیز سردار مقاومت، سرلشکر قاسم سلیمانی را به محضر امام زمان( عج) و فرماندهی کل قوا مقام معظم رهبری و ملّت ایران و همه ملتهای مظلوم عالم و بویژه هم‌رزمان و خانواده بزرگوار ایشان تبریک و تسلیت عرض میکنم؛

قاسم سلیمانی، بزرگمردی بود که سالیان سال جان خویش را بر سر دست گرفته و در راه دفاع از آرمان‌های الهی، در همه میدان‌های جهاد و مبارزه، عرصه را بر نامردان تنگ کرده بود؛

سالها بود که زبان حال و قال سردار سلیمانی این بود که:

حجاب چهره جان میشود غبار تنم

ای خوشا دمی‌که از این چهره پرده برفکنم

او مردانه فریاد سر می‌داد که:

مرگ اگر مرد است گو نزد من آی

تا در آغوشش بگیرم تنگِ تنگ

من از اوجانی بگیرم جاودان

او ز من دلقی ستاند رنگ رنگ

آری… او ‌جاودانه شد و روح بلند و ملکوتی‌اش از قفس تنگِ تن به پرواز درآمد و اینک سرمست از شوق وصال در بزم کرّوبیان، نزد پروردگارش مرزوق و ‌متنعم است؛ گوارایش باد!

اما کوردلان آمریکایی و دنیازدگان جاهل، از درک این حقیقت عاجزند و به خیال باطل خویش، با ترور و حذف فیزیکی او، راه و منش و آرمان او را نیز حذف خواهند کرد، زهی خیال باطل….

بی‌تردید خون پاک سردار شهید ما، خون همه مجاهدان و مبارزان راه حق و حقیقت را در اقصیٰ نقاط عالم به جوش خواهد آورد و از این پس آمریکائیان جنایتکار در منطقه روز خوش به چشم نخواهند دید و بزودی تاوان سنگین این جنایت خبیثانه خود را پس خواهند داد.

اما شما ای منتظران، جوانان باغیرت، مردان و زنان پرهمت….

آماده باشید و مجهز، و کمربندها را محکم ببندید که شهادت سرلشکر سلیمانی، آغاز دوران جدیدی از رویارویی جبهه حق با جبهه استکبار و باطل‌گرایان خواهد بود.

دورانی که از یک سو پاره‌ای از غفلت‌زدگان داخلی را که خواب تعبیرناشدنی دوستی با آمریکا را می‌بینند، از خواب غفلت بیدار و یا به‌دست ملّت، مطرود و منکوب خواهد کرد و از سوی دیگر درگیری تمام عیار با جبهه باطل، با شدّت و حدّت افزونتری ادامه خواهد یافت.

یاران و دست‌پروردگان قاسم سلیمانی، اینک در جبهه‌ای به وسعت همه جهان آماده جانفشانی در راه خدا و مظلومان و ضربه زدن به کیان شیطانیِ شیطان بزرگ‌اند.

آمریکایی‌های گرگ‌صفت با این اقدام جنایتکارانه، گور خود را به دست خویش در منطقه‌ای که هزاران میلیارد دلار برای حضور در آن خرج کرده بودند، کندند.

خون پاک سرلشکر شهید سلیمانی و همرزمانش خصوصاً ابومهدی‌المهندس، بار دیگر انقلاب اسلامی‌را بیمه و مایه جهش وصف‌ناشدنی این انقلاب الهی در مسیر تکاملی خویش خواهد شد، انشاءالله….

راهش همواره پررهرو، مقامش متعالی و یادش هماره زنده باد.

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند