مدیرکل مشاغل وزارت کار: کارگران مشکلات خود را از مسیر قانونی دنبال کنند

اکتبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، کریم یاوری، مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت کار با اشاره به اینکه اکثریت قاطع کارگران خواسته‌های خود را از مجاری قانونی دنبال می‌کنند گفت: کارگران شریف بیش از هر کس دیگری پایبند به قانون و موازین و مقررات قانونی هستند.

وی ادامه داد: اگر مدیران و کارفرمایان به ویژه سهامداران اصلی بنگاه‌ها به وظایف خود در قبال کارگران به موقع عمل نمایند شاهد تنش‌های ناخوشآیند نخواهیم بود. به عنوان نماینده وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بررسی و رسیدگی به وضعیت بنگاه‌های مشکلدار از همه کارگران، به ویژه نمایندگان آنان تقاضا دارم خواسته‌های صنفی و حقوقی خود را صرفاً و صرفاً از مجاری قانونی و با ارائه دادخواست به ادارات کار پیگیری نمایند و مطمئن باشند خدمتگزاران آنها در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با دقت و توجه لازم این خواسته‌ها را مورد رسیدگی و حل وفصل  قرار می‌دهند.

 وی ادامه داد:  در موارد بسیار معدود و محدود در سراسر کشور اتفاقاتی رخ می‌دهد که اکثریت قاطع قریب به اتفاق کارگران از نوع رفتار این عده انگشت شمار ناخرسند هستند.لذا در این موارد این خود کارگران هستند که می‌توانند این عده معدود انگشت شمار را از اقدامات ناخوش آیند باز دارند.

مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری با بیان اینکه بستن ریل راه آهن و جاده‌ها که  از شریان‌های اصلی عبور و مرور مردم  هستند به هیچ وجه  پذیرفته  نیست افزود: قاطبه  کارگران  نیز از این نوع اقدامات  به شدت  ناخوشنود هستند. حسب دستور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیران و همکاران استانها مکلف  هستند ضمن انجام بازرسی‌های قانونی سرکشی به بنگاه‌ها و دیدار با کارگران و کارفرمایان به ویژه بنگاه‌های مشکلدار را در اولویت  کارهای خود قرار دهند. از خواسته‌های صنفی قانونی کارگران مطابق مقررات حمایت می‌کنیم و در اولویت  بررسی و رسیدگی قرار می‌دهیم. با همدلی و صمیمیت بین  کارگران و کارفرمایان برای حل مشکلات بنگاه‌ها رونق تولید حاصل خواهد شد.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند