مدیرکل جدید تأمین اجتماعی خراسان جنوبی معرفی شد

نوامبر 26, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سرپرست سابق اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی ظهر پنج شنبه در این مراسم تودیع و معارفه اظهار داشت: در حال حاضر بالغ بر ۴۷ درصد جمعیت استان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند.

اکبری بیان کرد: طی شش ماهه نخست امسال تعداد بیمه شدگان این سازمان در استان ۱.۵ درصد نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش یافته است.

وی با اشاره به شروع طرح اسکن پرونده‌های بیمه شدگان و مستمری بگیران، بیان داشت: با اجرای این طرح در یک بازه سه ماهه بالغ بر ۱۵۰ هزار سند و ۶۶ هزار پرونده اسکن شده است.

سرپرست سابق اداره کل تأمین اجتماعی خراسان جنوبی اضافه کرد: از ابتدای آذرماه جاری نیز تمامی‌پرونده‌های بیمه شدگان استان به صورت مکانیزه خواهد بود.

اکبری، تهیه طرح و اجرایی کردن استانداردسازی مدت زمان انتظار مراجعه کنندگان را یکی دیگر از برنامه‌های این سازمان عنوان کرد و گفت: با اجرای این طرح تلاش شد مدت زمان انتظار مراجعه کنندگان برای دریافت خدمات به کوتاه ترین زمان ممکن کاهش یابد.

وی، اجرای برنامه‌های آموزشی تخصصی برای پرسنل، بازدید دوره ای کارشناسان ارشد استان و مشارکت فعال در کمیته‌ها و شوراهای رونق تولید استان را از دیگر اقدامات انجام شده در این مدت عنوان کرد.

گفتنی است در این مراسم« علیرضا محمدی» به عنوان مدیرکل جدید تأمین اجتماعی استان معرفی و از شش سال خدمات ارزشمند «مجید درویشی» در دروان تصدی این پست قدردانی شد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند