مدیرکل جدید بیمه سلامت گلستان معارفه شد

ژانویه 9, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، ظهر شنبه با حضور جمعی از مسئولان مدیران کل جدید بیمه سلامت گلستان تکریم و معارفه شدند.

در این جلسه که با حضور کوروش فرزین، معاون خدمات بیمه‌ای سازمان بیمه سلامت، عبدالرضا چراغعلی معاون سیاسی و امنیتی استانداری و جمعی از مدیران برگزار شد، مهرداد کمانگری به عنوان مدیرکل جدید این سازمان معارفه و از زحمات سید محمد حسینی که بیش از دو دهه مدیریت این سازمان را بر عهده داشت، قدردانی شد.

سید محمد حسینی، مدیرکل سابق بیمه سلامت گلستان که اکنون عهده دار مدیریت بیمه سلامت استان تهران است در این جلسه گفت: سعی کردم در دوره مدیریتم سه کار عمده انجام دهم.

وی افزود: نخست اینکه طوری رفتار کنم که همکاران به جایگاه خود افتخار کنند و دیگر اینکه فرآیندهای ما باری از دوش مردم بردارد و در قدم سوم با ذی نفعان (دانشگاه‌ها، نظام پزشکی، بیمارستان‌ها و غیره) تعامل داشتیم و این رویه را ادامه خواهم داد.

حسینی گفت: باید تمام کاستی‌های بخش سلامت بیان شده تا مشکلات با کمک همه برطرف شود.

همچنین در این جلسه مدیرکل جدید بیمه سلامت گلستان که پیش از این سرپرست بود، اظهارکرد: مسئولیت سنگینی بر عهده بنده سپرده شده و از این اعتماد تشکر می‌کنم.

مهراد کمانگری گفت: سلامت و امنیت لازم و ملزوم یکدیگر هستند و باید اقداماتی انجام شود که به این حوزه‌ها آسیب وارد نشود.

وی افزود: پایگاه یکپارچه سازی اطلاعات درمان کشور ایجاد شده و به زودی در تهران افتتاح می‌شود.

کمانگری بیان کرد: چهار طرح استحقاق سنجی، تبادل الکترونیکی اسناد، نسخه نویسی الکترونیکی، و ارجاع و رسیدگی الکترونیک اسناد در گلستان اجرا می‌شود.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند