مدیرعامل بیمه سلامت در بندرعباس: سال آینده سال سخت بیمه‌ها است

دسامبر 31, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بندرعباس، طاهر موهبتی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان هرمزگان در پاسخ به سؤال خبرنگار تسنیم مبنی بر علت تاخیر در پرداخت بدهی ۱۲۸ میلیاردی بیمه سلامت به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان اظهار داشت: بدهی امسال ناشی از عدم تخصیص منابع بود.

وی افزود: ما در سال ۹۷ مدیریت مصارف کردیم و رقمی‌در حدود ۴ هزار و ۳۶۱ میلیارد تومان از پرت منابع جلوگیری کردیم. 

مدیرعامل بیمه سلامت گفت: اما در همان سال به یکباره تخصیص اعتبار ما به مدت ۴ ماه انجام نشد، این زمان در حوزه ما رقمی‌در حدود ۳ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان می‌شود و این در حالی است که ما در سال ۹۷ حدود ۳ هزار و ۶۰۰ میلیارد بدهی داشتیم. 

وی ادامه داد: امسال نیز ۲۳ درصد تخصیص اعتبار ما را کاهش داده‌اند و به رقم ۲۷۰۰ میلیارد رسیده است، جمع بدهی ما به دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان برای ۳ و نیم ماه است که سعی می‌شود با دریافت اعتبار این رقم نیز پرداخت شود. 

موهبتی تصریح کرد: در استان‌ها مدیریت منابع خوبی صورت گرفت و اگر تخصیص اعتبار ما به صورت ۱۰۰ در صدی انجام می‌شد برای اولین بار بیمه هیچ بدهی نداشت اما متاسفانه بر اثر محدودیت‌های پیش آمده این بدهی‌ها به وجود آمده است. 

وی در پایان با تاکید بر اینکه سال آینده سال به نسبت سخت تری برای بیمه‌ها خواهد بود، گفت: مجلس شورای اسلامی‌در حال تلاش است که یک سری منابع را برای پرداخت بدهی‌ها در نظر بگیرد، ما هم امیدواریم این امر صورت گیرد تا بتوانیم بدهی‌های خودمان را پرداخت کنیم. 

انتهای پیام/۸۶۴/ ع

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند