مدل بیمارستانی پذیرش بیماران باید ساماندهی شود

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، قاسم جان بابایی، در کنگره سالانه طب اورژانس، اظهار کرد: با راه اندازی طب اورژانس در کشور شاهد توفیقات خوبی در این زمینه بودیم و نگرانی‌ها کمتر شده ، اما باز با چالش‌هایی در این بخش از جمله آینده شغلی ،فرسودگی شغلی و مشکلات با سایر بخش‌ها روبرو هستیم.

وی به خطاب به همکاران حوزه طب اورژانس، گفت: شما صاحبان فرایند کار هستید و کار کارشناسی بر عهده شما است. لذا شما باید محتوای طب اورژانس را ساماندهی و به وزارت بهداشت برای حل مشکلات کمک نمایید. البته کارهایی هم باید در حیطه وزارت بهداشت انجام شود که ما پیگیر آن هستیم.

معاون وزیر بهداشت افزود: در شیوه‌نامه خدمات اورژانس باید اصلاحات جامعی صورت گیرد که این موضوع با نظرخواهی و ارائه راهکارهای عملی متخصصین این حوزه انجام می‌شود.

جان بابایی تصریح کرد: یکی دیگر از کارها، پیگیری فرایند ساختار مدیریتی و مدیریت مدل بیمارستانی در سیر پذیرش بیماران است که باید ساماندهی گردد.

وی بر ساختار مند کردن و ساماندهی ردیابی و پیگیری بیمار در بیمارستان و توجه به مسئله نرم افزاری تاکید کرد و افزود: امید است در این همایش علاوه بر مبادلات علمی‌فرصتی فراهم شود تا متخصصان این حوزه با تبادل افکار ، راهکارهای سازنده را برای حل مسائل  و چالش ‌های طب اورژانس ارائه نمایند.

جان بابایی از همکاری اورژانس و ارائه خدمات ارزشمند در بحث کد ۲۴۷ و ۷۲۴ تقدیر کرد و گفت: این کار باید در همه استان‌ها توسعه یابد.

وی با اشاره به محدودیت‌های تعرفه‌های بیمه ای و اختلالات ایجاد شده در خدمات سرپایی، گفت: در راستای کاهش هزینه‌ها و افزایش رضایتمندی بیماران، خدمات طب اورژانس باید ساماندهی شود.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند