مددجویان ایلامی کمیته امداد از خدمات بیمه‌ اجتماعی برخوردار می‌شوند

ژانویه 21, 2020اخبار روز بیمه

ضیاء رضایی در گفت و‌گو با خبرنگار تسنیم در ایلام؛  با عنوان اینکه طرح بیمه‌های اجتماعی مددجویان این نهاد بیش از ۱۰ سال است که با همکاری کمیته امداد و تأمین اجتماعی اجرا  اظهار داشت: زنان سرپرست خانوار بالای ۴۵ سال و نیز مجریان طرح‌های اشتغال‌زایی ازجمله افرادی هستند که از این طرح برخوردار هستند.

وی بابیان اینکه برخورداری از خدمات و مستمری تأمین اجتماعی مددجویان، مهم‌ترین هدف از اجرای این طرح است گفت: مردان مجری طرح‌های اشتغال‌زایی بعد از ۶۰ سالگی وزنان سرپرست خانوار بعد از ۵۵ سالگی مستمری‌بگیر تأمین اجتماعی می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد ایلام ادامه داد: کمیته امداد استان ایلام در ۹ ماهه امسال بیش از ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان بابت حق بیمه مددجویان مشمول بیمه‌های اجتماعی به‌حساب تأمین اجتماعی واریز کرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: طرح بیمه‌های اجتماعی که بیش از یک دهه است توسط این نهاد ادامه دارد یکی از محوری‌ترین طرح‌های کمیته امداد در راستای توانمندسازی خانواده‌های مددجوی این نهاد بوده که موجب امید به آینده، پشتوانه کار و تلاش و امنیت روانی این خانواده‌ها خواهد شد.

انتهای پیام/۸۹۱/ز

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند