محدودیتی برای بیمه کردن کارگران ساختمانی در زنجان وجود ندارد

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود علیاری شامگاه یکشنبه در جمع خبرنگاران در محل تأمین اجتماعی استان زنجان، به بیمه کار گران ساختمانی در استان زنجان اشاره کرد و گفت: براساس آخرین آمار بیش از ۲۲ هزار کارگر ساختمانی در استان بیمه تأمین اجتماعی هستند.

وی با بیان اینکه محدودیتی برای بیمه کردن کارگران ساختمانی در استان زنجان وجود ندارد، اظهار کرد: براساس سهمیه گرفته شده کار گران ساختمانی اگر شرایط لازم را داشته باشند می‌توانند بیمه شوند.

مدیرکل تأمین اجتماعی استان زنجان، با بیان اینکه فعالیت کارگران ساختمانی پایش می‌شود که آیا این کارگران کارگر ساختمانی هستند، گفت: کارگران ساختمانی اگر شرایط لازم را داشته باشند، می‌توانند در سامانه رفاه سازمان تامین اجتماعی ثبت نام کرده و از طریق انجمن حمایت از کار گران ساختمانی معرفی شود.

علیاری با بیان اینکه در استان زنجان بیش از ۹۸ درصد از ابلاغ‌های سازمان تأمین اجتماعی به صورت الکترونیکی انجام می‌شود، افزود: در حال حاضر بیش از ۹۹ درصد از مراجعات به سازمان تأمین اجتماعی استان زنجان به صورت غیر حضوری است.

وی تاکید کرد: سازمان تأمین اجتماعی یک سازمان بیمه‌گر اجتماعی است و مأموریت اصلی آن تحت پوشش قرار دادن کارگران و کارکنان مزد و حقوق‌بگیر به‌صورت اجباری و صاحبان حرفه و مشاغل آزاد به‌صورت اختیاری است.

علیاری یاد آورشد: تأمین اجتماعی یک سازمان غیردولتی عمومی‌است که بخش عمده مالی آن از محل حق بیمه‌ها با مشارکت بیمه شده و کارفرما تأمین می‌شود.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند