«مترو»، موثرترین مکان برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، جلال عباسی مسئول امور ایثارگران اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی، گفت: جامعه امروز نیازمند گسترش فرهنگ ایثار و شهادت است که در این زمینه همه دست‌اندرکاران وظیفه مهمی‌را بر عهده دارند. دوران هشت ساله دفاع مقدس مشعلی است که همیشه فروزان است و نیازهای فکری و معنوی نسل فعلی و نسل‌های بعدی را تأمین می‌کند و نیازمند معرفی رشادت‌های رزمندگان در طول هشت سال دفاع مقدس به نسل سوم انقلاب است.

وی افزود: آنچه باعث بقای اسلام و نظام اسلامی‌است فرهنگ ایثار و شهادت است و این فرهنگ برگرفته از فرهنگ عاشورا بوده که ما باید به آن توجه ویژه ای داشته باشیم. توجه به فرهنگ ایثار و شهادت یکی از راه‌های بیمه شدن کشور در برابر دشمنان است.

مسئول امور ایثارگران اداره کل سازمان تبلیغات اسلامی‌برضرورت ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در متروی تهران تصریح کرد و گفت: مترو بهترین و تاثیرگذارترین مکان برای ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت است زیرا متروی تهران ارزان‌ترین شبکه قطار شهری جهان و همچنین گسترده‌ترین شبکه قطار شهری خاورمیانه است که در هفت خط اصلی در حال خدمات رسانی به شهروندان است و به گفته شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه روزانه بیش از ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار سفر توسط متروی تهران انجام می‌پذیرد مترو به دلیل شلوغی و ازدحام مسافران از ظرفیت بالایی برای ترویج و تبلیغ فرهنگ ایثار و شهادت برخوردار است، بنابراین نباید از تبیلغ در این مکان تاثیرگذار غافل شد.

جلال عباسی همچنین بر ایجاد مکانی برای مطرح شدن درد و دل‌ها و شکایات جانبازان و ایثارگران گفت: بنده از نزدیک در جریان مشکلات جانبازان و ایثارگران هستم و با آنها صحبت می‌کنم، جانبازان می‌گویند جایی را برای درد و دل کردن ندارند اگر بتوان مکانی را برای این موضوع ایجاد کنیم گامی‌کوچک در جهت حل مشکلات جانبازان و ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت در جامعه برداشته‌ایم.

وی در پایان گفت: همچنین نباید از ظرفیت مکان‌هایی چون دانشگاه‌ها و مدارس در ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت غافل شد با تبلیغات خلاقانه می‌تواند نسل جوان را به سوی این فرهنگ جذب کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند