ماهیت شیطانی حاکمان آمریکا برای جهانیان بیش از همیشه آشکار شد

ژانویه 2, 2020اخبار روز بیمه

جمعیت حامیان آزادی قدس شریف در بیانیه‌ای ضحمن محکوم کردن اقدام آمریکا در به شهادت رساندن سردار سلیمانی تاکید کرد: ماهیت شیطانی حاکمان آمریکا برای جهانیان بیش از همیشه آشکار و افشا شد.

به گزارش ایسنا، بیانیه سازمان مردم نهاد جمعیت حامیان آزادی قدس شریف به مناسبت شهادت سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم إِنَّ الَّذِینَ یَکْفُرُونَ بِآیَاتِ اللَّهِ وَیَقْتُلُونَ النَّبِیِّینَ بِغَیْرِ حَقٍّ وَیَقْتُلُونَ الَّذِینَ یَأْمُرُونَ بِالْقِسْطِ مِنَ النَّاسِ فَبَشِّرْهُمْ بِعَذَابٍ أَلِیمٍ قرآن کریم،آل عمران،۲۱ فرزندان یهودا، این شقی‌ترین و شریرترین جنبنده‌های انسان نما، به تبعیّت از اسلاف خویش، بار دیگر فرزندی از سلاله صالحان و پاکان را به شهادت رساندند. شهادت فرمانده بزرگ جبهه جهانی نهضت و مقاومت اسلامی، سپهبد پاسدار حاج قاسم سلیمانی و همرزم مجاهدش ابو مهدی المهندس از فرماندهان حشد الشعبی عراق و همراهانشان، ماهیت شیطانی حاکمان آمریکا را برای جهانیان بیش از همیشه آشکار و افشا کرد. این جنایت بزرگ از سوی مظهر اشقیای آخرالزمان، به وضوح نشان داد که اعتماد به شیطان بزرگ و امید تفاهم و تعامل با آن، نه فقط یک انحراف و کج‌اندیشی معرفتی که یک خطا و خیانت راهبردی غیر قابل جبران است. اگر چه مقامات دولت جنایت‌پیشه و خیانت‌کار آمریکا، به طور رسمی‌و با صراحت مسئولیت و نقش خود را به‌عنوان مجری این جنایت تروریستی بزرگ برعهده گرفته‌اند، اما کیست نداند که واشنگتن و نیویورک مرکز فرماندهی امپراتوری صهیونیسم است و برنامه‌ریزان، سیاست‌مداران و حاکمان آمریکا بازیچه صهیونیست‌ها و تحت فرماندهی پول سالاران و کمپانی‌داران یهودی‌اند.

کیست نداند که کِنِست نشینان صهیونی در ” تل آویو” و سامری زادگان مستقر در کاخ سفید، پنتاگون، سنا و کنگره آمریکا از یک قوم، قماش و تحت فرماندهی مرکز واحدی قرار دارند و تفکیک این‌ها از یکدیگر، یک جهالت و خطای نابخشودنی ناشی از جهان بینی انحرافی است.

کیست نداند که حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، همواره در تعقیب و تکاپوی تحقق آرمان مقدس آزادسازی قدس و قبله اول و نابودی «اسرائیل» از صفحه روزگار بود و این راهبرد غایی را از دریچه آماده سازی زمینه‌های ظهور یوسف فاطمه (سلام الله علیهما) و آخرین منجی بشریت می‌دید. برای او راه قدس، از کربلا می‌گذشت. این تنها جرمی‌بود که خشم و کینه عمیق و حیوانی قبیله یهودا را نسبت به او برانگیخته بود.

دولتمردان نابخرد آمریکا و سران و فرماندهان رژیم جعلی « اسرائیل» بدانند که با ترور بزرگمردی چون سردار سلیمانی، نه تنها از استیصال، سرخوردگی، درماندگی و بن بست روانی، سیاسی و نظامی‌آنها گره‌ای باز و گشایشی حاصل نخواهد شد، بلکه آن‌ها با این اقدام احمقانه و شریرانه، شیشه عمر خود را شکستند؛ زیرا با ریخته شدن خون این شهید بزرگ و عروج روح ملکوتی او، زنگ زوال رژیم غاصب صهیونی در فلسطین و فروپاشی امپراتوری صهیونیسم در ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا و نظام سرمایه داری یهودی غرب به صدا در آمده و عقربه ساعت این رویداد بزرگ تاریخی و آخرالزمانی به جلو کشیده شده است.

سازمان مردم نهاد جمعیّت حامیان آزادی قدس شریف، همراه با صدها میلیون مسلمان، موّحد و آزاده در سراسر جهان، به ویژه در میان امت اسلامی، از کشمیر، هند، پاکستان، افغانستان، ایران، عراق، سوریه، اردن، لبنان، فلسطین، یمن، و کشورهای حاشیه خلیج فارس تا نیجریه، مراکش، الجزایر و مصر در شاخ آفریقا، چشم انتظارند تا از عاملان، مجریان و فرماندهان اصلی این جنایت بزرگ “انتقام سخت” و سرنوشت ساز گرفته شود.

إن شاءَالله تعالی

انتهای پیام

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند