ماهانه ۹ هزار میلیارد تومان برای بیمه شدگان تأمین اجتماعی هزینه می‌شود

نوامبر 27, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، قائم موهبتی ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تامین اجتماعی خراسان جنوبی اظهار داشت: حق بیمه از مردم برای مردم است و اگر این حق بیمه از مردم گرفته می‌شود در قبال آن خدمات دراز مدتی از جمله مستمری بگیری و خدمات درمانی دریافت می‌کنند.

وی با تأکید بر اینکه وضعیت تأمین اجتماعی خراسان جنوبی در سال‌های اخیر بهتر شده است افزود: در شاخص‌‌های مهم سازمان از سال ۹۳ تاکنون روند استان مثبت بوده و بالای نرخ مصوب سازمان است.

معاون امور استان‌های سازمان تأمین اجتماعی بیان کرد: در حال حاضر بالغ بر ۸۱ درصد جمعیت شهری استان تحت پوشش بیمه تأمین اجتماعی هستند که نسبت به پوشش ۷۴ درصدی کشور وضعیت بهتری است.

موهبتی با بیان اینکه در خراسان جنوبی بیمه اتباع خارجی یکی از زمینه‌های افزایش سطح پوشش بیمه است تصریح کرد: به لحاظ ملاحظات انسانی تبعه ایرانی و خارجی برای سازمان تفاوتی ندارد و به استناد قانون تبعه ساکن در استان با دو شرط اقامت و اشتغال باید پوشش بیمه اجباری پیدا کند.

وی به کمبود پزشک متخصص در مراکز درمانی تأمین اجتماعی استان اشاره و اظهار داشت: تأمین کننده پزشک متخصص وزارت بهداشت است و اگر وزارت بهداشت این نیروها را تأمین کند سایر تجهیزات و امکانات توسط سازمان تأمین می‌شود.

انتهای پیام/۲۵۳/ز

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند