مازندران رتبه نخست بیماران دیابتی کشور را دارد

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری، رسول ظفرمند پیش از ظهر امروز در جلسه شورای اطلاع رسانی مازندران با اشاره به اقدامات این اداره کل در سه ماهه سوم سالجاری، اظهار داشت: اقداماتی از سوی این اداره کل در حوزه شناخت بیشتر جامعه برای بیماران دیابتی صورت گرفته است.

وی افزود: طرح آزمایش سنجش وسع مالی بیمه‌شدگان در مازندران در حال اجرایی شدن بوده تا افراد جامعه دارای یک دفترچه درمانی واحد باشند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به اینکه پوشش بیمه ای واحد در بین همه آحاد جامعه باید صورت گیرد، تصریح کرد: بر اساس طرح وسع افراد شناسایی شده تاکنون ۸ هزار نفر نام‌نویسی کردند و پس از دریافت پیامک برای اخذ دفترچه اقدام کنند.

ظفرمند با بیان اینکه افرادی که در مدت مشخص شده شش ماهه در طرح اجباری سنجش وسع قرار نگیرند از فرصت بهره‌مندی هدفمندی سلامت را از دست می‌دهند، افزود: تصور این است که بیش از ۵ درصد جمعیت استان، در طرح وسع قرار بگیرند.

وی با اعلام اینکه نباید کمبود انسولین در جامعه باید داشته باشیم، گفت: پزشکان در طرح نسخه نویسی برخی اقلام دارویی کمی‌زیاده روی کردند.

مدیرکل بیمه سلامت مازندران با اشاره به اینکه در پرداخت به طرف‌های قرارداد بیمارستانی به روز هستیم، تصریح کرد: میزان مصرف انسولین در استان مازندران زیاد است چون استان چاق کشور هستیم و رتبه نخست بیماران دیابتی کشور مربوط به مازندران است.

وی با بیان اینکه مازندران در شناسایی بیماران دیابتی رتبه نخست کشور دارد، افزود: افزایش آمار بیماران دیابتی در مازندران نگران کننده است و باید فرهنگ‌سازی بیشتری در زمینه مصرف غذا صورت گیرد.

انتهای پیام/ ۶۸۱/ ع

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند