لزوم توجه دولت به اعتبارات لازم برای نشریات شاهد در کتب درسی

نوامبر 29, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، فریده اولاد قباد عضو فراکسیون شاهد مجلس صبح امروز در مراسم رونمایی از ۲۰ عنوان تازه‌های نشر شاهد، گفت: زمانی شهدا با کم ترین امکانات از سرزمین و دین دفاع کردند و ما در برابر کسانی که پس از شهدا با قلم خود راه آن‌ها را ادامه دادند، سر تعظیم فرود می‌آوریم.

وی افزود: در برنامه ششم توسعه تلاش کردیم تمامی‌نهادها را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و مقابله با شبی خون فرهنگی دشمن موظف به برنامه ریزی و اقدام اجرایی کنیم. در کشورهای دیگر دولت‌ها برای معرفی شهدای خود و کسانی که از خاک کشور دفاع کرده اند، برنامه ریزی‌های جدی و مستمر دارند اما این کشور ما این امر آن طور که شایسته بوده، عملی نشده است. 

عضو فراکسیون شاهد مجلس اظهار داشت: اما ما تا چه حد در برگزاری یادواره‌های شهدا، معرفی این عزیزان به دانش آموزان و جوانان موفق بوده ایم.

اولاد قباد با بیا اینکه از معاونت آموزشی بنیاد شهید تقاضا دارم، با مشارکت با آموزش و پرورش نسبت به نشر تولیدات حوزه ایثار و شهادت برای دانش آموزان اقدام کنند، تصریح کرد: چرا که نیاز امروز جامعه تولید محتوای در این حوزه و در کتب درسی و آموزشی دانش آموزان است چراکه ما متاسفانه در معرفی شهدا به نسل جدید چندان موفق نبوده ایم. 

وی تاکید کرد: البته علت این امر نیز کمبود بودجه و منابع مالی در این زمینه است و دولت باید در بودجه سال آینده، اعتباری را برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در آموزش و آموزش در نظر بگیرد.

عضو فراکسیون شاهد مجلس با بیان اینکه بنیاد شهید نهادی است که بودجه چندانی ندارد و با مشکلات فراوانی ازجمله بیمه ایثارگران مواجه است، خاطرنشان کرد: برای بودجه سال ۹۹ نیز از مسئولین بنیاد شهید می‌خواهیم تا بودجه پیشنهادی خود را هرچه سریع تر به مجلس و فراکسیون شاهد ارائه دهند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند