قیمت ویژه فدراسیون اسکی برای بزرگترین پیست ایران

دسامبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری مهر، فدراسیون اسکی ایران در جهت توسعه ورزش اسکی و نیز تسهیل شرایط برای علاقه‌مندان به این ورزش قیمت بلیت پیست اسکی بین‌المللی دیزین را با شرایطی ویژه اعلام کرد.

بر همین اساس قیمت بلیت اسکی‌باز برای استفاده در روزهای شنبه تا چهارشنبه ۱۳۳ هزار تومان است که به انضمام ۵ هزار تومان هزینه بیمه و ۱۲ هزار تومان مالیات بر ارزش افزوده مجموعا مبلغ ۱۵۰ هزار تومان تعیین گردید.

قیمت بلیت اسکی‌باز برای استفاده در روزهای پنجشنبه، جمعه و روزهای تعطیل ۱۶۰ هزار تومان است که به انضمام ۵ هزار تومان هزینه بیمه و ۱۵ هزار تومان مالیات بر ارزش افزوده مجموعا مبلغ ۱۸۰ هزار تومان تعیین گردید.

قیمت بلیت اسکی‌باز برای گروه سنی زیر ۱۲ سال جهت استفاده در تمامی‌روزهای هفته ۸۸ هزار تومان است که به انضمام ۵ هزار تومان هزینه بیمه و ۷ هزار تومان مالیات بر ارزش افزوده مجموعا مبلغ ۱۰۰ هزار تومان تعیین گردید.

قیمت بلیت گردشگر (استفاده از تله‌کابین) جهت استفاده در تمامی‌روزهای هفته ۶۰ هزار تومان است که  به انضمام ۵ تومان هزینه بیمه و ۵ هزار تومان مالیات بر ارزش افزوده مجموعا مبلغ ۷۰ هزار تومان تعیین گردید.

در حال حاضر هر دو مسیر شمشک به دیزین (پارکینگ بالا) و جاده چالوس (پارکینگ پایین) به صورت کامل باز است و مشکلی برای تردد مراجعه‌کنندگان گرامی‌به پیست اسکی بین‌المللی دیزین وجود ندارد.

همچنین با هماهنگی فدراسیون اسکی و جهت رفاه حال مراجعه‌کنندگان، قیمت ورود به پارکینگ بالای پیست اسکی دیزین و تردد از مسیر شمشک به دیزین با کاهش ۱۰ هزار تومانی، مبلغ ۲۰ هزار تومان در سال جاری اعلام می‌گردد.

دارندگان کارت عضویت فدراسیون اسکی می‌توانند به صورت رایگان از مسیر شمشک به دیزین (پارکینگ بالا) تردد نمایند.

استفاده از بلیت گروه سنی زیر ۱۲ سال در شرایطی میسر است که فرد دارای کارت عضویت فدراسیون اسکی با مشخصات کامل باشد.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند