قم| رضایتمندی بیماران از خدمات بیمه سلامت مطلوب نیست

اکتبر 30, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، سید حسن عادلی در همایش بزرگداشت هفته بیمه سلامت در سالن همایش‌ شهید مفتح دانشگاه علوم پزشکی قم اظهار داشت: جمعیت زیادی در قم تحت پوشش بیمه سلامت قرار دارند و در سطح کشور بیش از ۴۰ میلیون نفر از خدمات بیمه سلامت بهره‌مند هستند.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی قم افزود: باید در جهت جلب نظر مشتریان و بیمه‌شدگان نیز تلاش بیشتری صورت پذیرد چرا که رضایتمندی بیماران از بیمه سلامت در حد مطلوب نیست.

وی بیان کرد: از طرفی بدهی‌های بیمه سلامت قم به دانشگاه علوم پزشکی قم و مراکز خصوصی طرف قرارداد در چند سال گذشته انباشته‌ شده و کیفیت خدمات در مراکز درمانی کاهش‌ یافته است.

عادلی با بیان اینکه بیمه سلامت باید با تمهیدات لازم برای کاهش بدهی‌ خود تلاش کند خاطرنشان کرد: به‌ویژه اینکه شرایط بیمارستان‌ها به دلیل عدم پرداخت مطالبات نامناسب است و برخی از مراکز دولتی در معرض تهدید هستند.

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه‌ها کاهش هزینه‌ها از سوی بیمه سلامت و مشتری‌ها و دریافت‌کنندگان خدمات است و در این‌ باره دولت، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به سمت الکترونیکی کردن فرآیند خدمات درمانی رفته‌اند.

رئیس سازمان نظام پزشکی استان قم عنوان کرد: الکترونیکی کردن پرونده‌ها، هزینه بهداشت و درمان را در طرح تحول سلامت کاهش می‌دهد، ضمن اینکه اقدامات تشخیصی نیز علمی‌تر می‌شود و صرفه‌جویی در هزینه بیمه سلامت، نقش مهمی‌در کاهش بدهی‌ها دارد.

وی گفت: با توجه به هزینه‌هایی که در طرح تحول انجام شد اگر سیستم ارجاع مستقر نباشد خروجی لازم را ندارد و باید در توسعه زیرساخت‌های لازم در این بخش نیز اقداماتی انجام شود.

انتهای پیام/ح

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند