قرارداد جدید بیمه‌تکمیلی فرهنگیان با آتیه‌سازان حافظ

دسامبر 23, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم، علی الهیار ترکمن معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش اظهار‌کرد: در زمینه واگذاری مسکن ویژه فرهنگیان ️و براساس تفاهم صورت‌گرفته، ۴۰ درصد از پروژه‌های مسکن و شهرسازی می‌تواند در اختیار فرهنگیان قرار گیرد و زمان اجرای تفاهم نامه سه ساله است.

وی افزود: ۲۷۵ هزار نفر در سامانه مسکن ثبت‌نام کرده‌اند و بر اساس آمار موجود  ۱۷۰ هزار فرهنگی در کشور فاقد مسکن هستند.

الهیار ترکمن تصریح‌کرد: از میان تمامی‌افرادی که در سامانه ثبت نام مسکن کرده‌اند تعداد ۶۹ هزار و ۳۰۰ نفر فرهنگیان بالای ۲۰ سال سابقه، ۲۷ هزار و ۹۰۰ نفر زوجین فرهنگی، ۲۴ هزار و ۹۰۰ نفر فرهنگیان بازنشسته، ۱۶ هزار و ۴۳۰ نفر زنان سرپرست‌خانوار و بیش از ۱۳۶ هزار نفر سایر فرهنگیان متقاضی طرح مسکن فرهنگیان هستند.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش ادامه‌داد: برخی استان‌ها دارای مسکن مهر فاقد متقاضی هستند که در صورت تمایل همکاران فرهنگی در اختیار آنان قرار خواهد گرفت و از ۴۰۰ هزار واحد طرح ملی مسکن نیز همکاران واجد شرایط می‌توانند بهره‌مند شوند.

وی گفت: در برخی از شهرها نیز با مشارکت وزارت مسکن و شهرسازی و آموزش و پرورش زمین مناسب برای ساخت در اختیار وزارت مسکن و شهرسازی قرار خواهد گرفت.

وام مسکن فرهنگیان با سود ۱۲ درصد

الهیار ترکمن اظهار کرد: وام پرداختی برای مسکن فرهنگیان با سود ۱۲ درصد و به صورت کسر از حقوق خواهد بود.

معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش در زمینه بیمه تکمیلی فرهنگیان گفت: امسال پرداخت خسارت‌ها به ۱٫۵ ماه کاهش یافته است.

قرارداد مجدد بیمه تکمیلی با آتیه‌سازان و به شکل صندوقی

وی افزود: قرارداد فعلی بیمه تکمیلی اول دی ماه به اتمام می‌رسد و از دی ماه ۹۸ مجدد قرارداد متمرکز با بیمه آتیه سازان حافظ و به صورت صندوقی بسته خواهد شد.

الهیار ترکمن بیان کرد: سه معیار اصلی برای قرارداد آتی بیمه تکمیلی وارد نشدن شوک قیمتی به تعرفه‌ها، محدود نشدن خدمات و کیفیت بالای خدمات خواهد بود.

معاون برنامه ریزی و توسعه منابع وزارت آموزش و پرورش تاکید کرد: متوسط زمان پرداخت خسارت در قرارداد جدید بیمه تکمیلی کمتر از دو هفته خواهد بود.

وی در پایان گفت: امسال ۲۰۰ میلیارد تومان برای بیمه تکمیلی فرهنگیان اختصاص داده شده است که ۱۰۰ میلیارد تومان برای بدهی‌های سال گذشته و ۱۰۰ میلیارد تومان نیز برای نداشتن افزایش تعرفه برای امسال درنظر گرفته شده است.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب
آینده مالی را با بیمه عمر تأمین کنیم

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

به گزارش خبرگزاری تسنیم،  یکی از ابعاد اصلی زندگی هر شخص، بعد اقتصادی است. یعنی خیلی از اهدافی که در زندگی قصد رسیدن به آن‌ها را داریم، باید برای رسیدن به آن هزینه مالی کنیم. چه برای خودمان و چه برای عزیزانمان. حال اگر سرپرست خانواده هم باشید و مسئولیت سایر اعضای خانواده یا عزیزان …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند