قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین ۲رویکرد فراکسیون زنان است

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، فریده اولادقباد در نشست صمیمانه با بانوان اسلامشهری ضمن محکومیت کشتار زنان و کودکان و مردم سوریه اظهار داشت: امیدواریم در این زمینه صلح و دوستی و برای ملت‌ها به وجود آید، چرا که در این قتل عام‌ها زنان و کودکان بیشترین صدمات را خواهند دید.

اولاد قباد در ادامه با اشاره به موضوعاتی که در کمیسیون زنان در مجلس در حال پیگیری است گفت: اصلاح قانون مجازات اسیدپاشی، اصلاح قوانینی که زوج حق منع زوجه را از اشتغال بدون دلیل منطقی نداشته باشد و اختصاص بودجه برای حمایت از خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست همگی موضوعاتی هستند که در این کمیسیون نسبت به آنان حساسیت نشان داده ایم و آنها را مورد پیگیری جدی قرار داده ایم که به لطف خداوند در این موارد دستاوردهایی را حاصل خواهیم کرد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی‌بیان داشت: از دیگر موارد مهم مورد پیگیری کمیسیون زنان، اختصاص ۲۳۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان خانه‌دار و  تحکیم بنیاد خانواده، قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی، ۶  ساعت آموزش اجباری حین ازدواج و اختصاص بودجه برای اجرای این طرح، از موارد مورد پیگیری در فراکسیون زنان است باید در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه فراکسیون زنان با ۲ رویکرد قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین کار خود را آغاز کرده است بیان داشت: یکی از موضوعات در حال پیگیری در کمیسیون اجتماعی، حق عائله‌مندی و فرزند برای زنان است که باید این حق همان‌گونه که به مردان شاغل تعلق می‌گیرد به زنان شاغل نیز اختصاص پیدا کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند