قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین ۲رویکرد فراکسیون زنان است

اکتبر 13, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، فریده اولادقباد در نشست صمیمانه با بانوان اسلامشهری ضمن محکومیت کشتار زنان و کودکان و مردم سوریه اظهار داشت: امیدواریم در این زمینه صلح و دوستی و برای ملت‌ها به وجود آید، چرا که در این قتل عام‌ها زنان و کودکان بیشترین صدمات را خواهند دید.

اولاد قباد در ادامه با اشاره به موضوعاتی که در کمیسیون زنان در مجلس در حال پیگیری است گفت: اصلاح قانون مجازات اسیدپاشی، اصلاح قوانینی که زوج حق منع زوجه را از اشتغال بدون دلیل منطقی نداشته باشد و اختصاص بودجه برای حمایت از خانواده‌های بی‌سرپرست و بدسرپرست همگی موضوعاتی هستند که در این کمیسیون نسبت به آنان حساسیت نشان داده ایم و آنها را مورد پیگیری جدی قرار داده ایم که به لطف خداوند در این موارد دستاوردهایی را حاصل خواهیم کرد.

رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی‌بیان داشت: از دیگر موارد مهم مورد پیگیری کمیسیون زنان، اختصاص ۲۳۰ میلیارد تومان برای بیمه زنان خانه‌دار و  تحکیم بنیاد خانواده، قانون نحوه اجرای محکومیت‌های مالی، ۶  ساعت آموزش اجباری حین ازدواج و اختصاص بودجه برای اجرای این طرح، از موارد مورد پیگیری در فراکسیون زنان است باید در اسرع وقت مورد پیگیری قرار گیرد.

وی با بیان اینکه فراکسیون زنان با ۲ رویکرد قانونگذاری و نظارت بر حسن اجرای قوانین کار خود را آغاز کرده است بیان داشت: یکی از موضوعات در حال پیگیری در کمیسیون اجتماعی، حق عائله‌مندی و فرزند برای زنان است که باید این حق همان‌گونه که به مردان شاغل تعلق می‌گیرد به زنان شاغل نیز اختصاص پیدا کند.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

کرونا و بیمه عمر

می 23, 20200پسندیدنبیمه عمر, , ,

بیماری کووید ۱۹ یا همان کرونا که از ماه‌های پایانی سال ۲۰۱۹ در کشور چین، شیوع آن آغاز شد و به سرعت به تمامی‌کشورهای جهان سرایت کرد، در چند ماه گذشته، تمامی‌مشاغل و عرصه‌های مختلف اقتصادی را در تمامی‌کشورهای جهان تحت الشعاع خود قرار داده است. بسیاری از مشاغل با شیوع کرونا تعطیل شده و …

ادامه مطلب
اصول و قواعد اولیه در فروش بیمه های عمر

می 23, 20200پسندیدنآموزش فروش , بیمه عمر, , , ,

در این مطلب قصد داریم به اولین ملزومات فروش بیمه‌های عمر بپردازیم و روشن سازیم که قواعد و اصول اولیه برای فروش بیمه عمر چه مواردی هستند. این اصول، مواردی هستند که شما در هر یک از روش‌های بازاریابی و فروش بیمه عمر که از آن استفاده می‌کنید، باید رعایت نمایید و سبک و شیوه …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند