فعال‌سازی ۸۰۰ واحد صنعتی غیرفعال در سال جاری

نوامبر 25, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، محسن صالحی‌نیا ظهر سه‌شنبه در بازدید از واحدهای صنعتی استان بوشهر اظهار داشت: در راستای فعال‌سازی واحدهای صنعتی و تولیدی تلاش‌های گسترده‌ای صورت گرفته است.

وی از بازگشت بیش از ۸۰۰ واحد صنعتی راکد و غیر فعال به چرخه تولید در هشت ماهه امسال خبر داد و اضافه کرد: سال گذشته نیز دو هزار واحد صنعتی غیرفعال به چرخه تولید بازگشته بود.

مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با اشاره به فعالیت بیش از ۴۴ هزار واحد تولیدی و صنعتی در ۸۴۰ شهرک صنعتی کشور افزود: ۲۲ درصد این واحدهای تولیدی به دلایل مختلف از جمله نقدینگی، مالیات و بیمه غیر فعال هستند.

وی از تلاش دولت برای ایجاد شرایط مناسب و فعال‌سازی این واحدهای راکد خبر داد و بیان کرد: در استان بوشهر ۱۹ شهرک صنعتی فعال است که تلاش داریم تا زمینه رونق این واحدها فراهم شود.

صالحی‌نیا از بررسی مشکلات و نیازهای واحدهای صنعتی در کارگروه‌های رفع موانع تولید استانی و حتی کشوری خبر داد و اضافه کرد: تلاش می‌شود تا از همه ظرفیت‌ها برای رفع نیازهای واحدهای صنعتی استفاده شود.

وی یکی از ظرفیت‌های مناسب برای رونق تولید و بهبود صنایع را توسعه خوشه‌های صنعتی دانست و خاطرنشان کرد: در سطح کشور ۹۹ خوشه صنعتی داریم که هدف‌گذاری ما برای ۴۰۰ خوشه صنعتی است.

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند