فرمانده سپاه گیلان: انتقال صحیح خاطرات دفاع مقدس ما در مقابل دشمن بیمه می‌کند

دسامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار پاسدار محمد عبدالله‌پور صبح امروز در جلسه حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان در رشت اظهار داشت: دفاع مقدس گنج بی‌پایانی است که اگر درباره جوانب مختلف آن کار کنیم انقلاب تا سال‌های سال بیمه می‌شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان راهیان نور را موضوعی بسیار مهم خواند و گفت: راهیان نور بزرگترین عملیات فرهنگی کشور است که ما را در برابر تهاجم دشمن بیمه می‌کند و ما از خاطرات رزمندگان می‌توانیم بسیار استفاده کنیم به شرط آنکه این خاطرات را بدون کم و زیاد کردن به مردم انتقال دهیم.

وی با اشاره به خاطراتی از رزمندگان در دوران دفاع مقدس بیان داشت: ما در اواخر جنگ به‌وضوح تغییر حالات رزمندگانی همچون شهید خوش‌سیرت را مشاهده می‌کردیم که برخلاف انسان‌های معمولی سجده‌های طولانی می‌کردند و این عبادت حاصل تربیت در دفاع مقدس است.

سردار عبدالله‌پور با بیان اینکه با دورنگی و ریاکاری بسیاری از فرصت‌ها را از دست خواهیم داد خاطرنشان کرد: سال گذشته ۱۹ هزار و ۲۷۶ نفر که عمدتاً جوان بودند را به راهیان نور بردیم که ۱۰ هزار نفر از آنها متعلق به آموزش و پروش گیلان بودند و بزرگترین اردوی کاروان راهیان نور در کشور نیز به گیلان تعلق دارد.

وی با اشاره به اینکه امسال تاکنون ۵ هزار و ۶۰۰ نفر را به اردوی راهیان نور اعزام کردیم گفت: بیش از ۳ هزار نفر از این افراد با کمک آموزش و پرورش گیلان ساماندهی شدند و از استاندار می‌خواهیم که شرایط اعزام کارکنان ادارات به راهیان نور توسط خودروهای ساماندهی شده توسط همان ادارات را فراهم کنند.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اوضاع اقتصادی نامناسب و مشکلات تأمین اعتبارات در کل کشور افزود: چندین چادر در جنوب برای اسکان گیلانیان در مناطق عملیاتی وجود دارد و از همه ادارات و نهادها می‌خواهیم که در زمینه اعزام کارکنان خود به راهیان نور و مناطق عملیاتی به ما کمک کنند.

انتهای پیام/۶۱۳/ش

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند