فرمانده سپاه فجر استان فارس‌: ۹ دی نماد بصیرت انقلابی ملت ایران است

دسامبر 28, 2019اخبار روز بیمه

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شیراز، به نقل از روابط عمومی‌سپاه فجر استان فارس سردار سید‌هاشم غیاثی در دیدار با جمعی از معاونین و مسئولان اقشار سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه بسیج قدرتمندانه از انقلاب اسلامی‌دفاع می‌کند، اظهار داشت: حضور فعال و هوشمندانه نیروهای مسلح اعم از نظامی‌و انتظامی‌به ویژه بسیج در مقابله با تهدیدات مختلف، سلامت و ماندگاری انقلاب اسلامی‌را بیمه کرده و بسیجیان عزیز پیشگامان عصر ظهور هستند.

وی با بیان اینکه نقش‌آفرینی به مثابه خواص جامعه یکی از رسالت‌های مهم بسیجیان است، گفت: ترویج فرهنگ انقلابی و کار جهادی در جامعه همواره باید به عنوان سرلوحه اصلی برنامه‌ها و فعالیت‌های بسیج در نظر گرفته شده و قبل از هرگونه اقدامی‌باید عمل دشمن را پیش‌بینی کرده باشیم.

سردار غیاثی با بیان اینکه ۹ دی نماد بصیرت انقلابی ملت ایران است، گفت: ملت شریف ایران با حضور گسترده و نقش‌آفرینی موثر در تمام برهه‌های حساس تاریخ انقلاب اسلامی‌همواره توطئه‌های دشمنان برای براندازی نظام اسلامی‌را ناکام گذاشته‌اند.

فرمانده سپاه فجر با بیان اینکه امنیت پایدار کشور ثمره ایثار و شهادت مدافعان امنیت در نیروهای مسلح کشور است، گفت: در انتخابات پیش‌رو شاهد حضور گسترده مردم پای صندوق‌های رای خواهیم بود و این حضور گسترده مردم در انتخابات تجدید بیعتی دوباره با رهبر معظم انقلاب اسلامی‌( مدظله العالی) و آرمان‌های والای شهیدان است.

انتهای پیام/۴۲۴/ش

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند