فرصت یک‌ماهه مجلس به ثبت‌احوال برای پرداخت مطالبات شرکت بیمه ایران

نوامبر 5, 2019اخبار روز بیمه

محمدرضا امیرحسنخانی عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس شورای اسلامی‌در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم،  با اشاره به نشست امروز این کمیسیون،گفت: در جلسه امروز کمیته فرهنگی کمیسیون شکایت بیمه ایران از سازمان ثبت احوال درباره بیمه تکمیلی ایثارگران شاغل در سازمان ثبت احوال استان لرستان مورد بررسی قرار گرفت.

وی افزود:‌در این شکایت شرکت بیمه‌کننده عنوان کرده بود که سازمان ثبت‌احوال حق بیمه تکمیلی ایثارگران را پرداخت نکرده و به همین خاطر پیگیر این موضوع شده بود.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون اصل ۹۰ مجلس با بیان اینکه قرار بر این شد تا کمیسیون نامه‌ای به سازمان ثبت احوال برای پرداخت مطالبات بیمه ایران واصل کند،  اظهار داشت: در نهایت مقرر شد تا چنانچه سازمان ثبت‌احوال طی یک ماه آینده مطالبات این شرکت را پرداخت نکند پرونده برای رسیدگی بیشتر به دادگاه ارسال شود.

انتهای پیام/

مشاوره رایگان اینترنتی بیمه عمر


پست های مرتبط

بررسی بیمه های عمر پاسارگاد و نوین
مقایسه شرایط بیمه عمر پاسارگاد و بیمه عمر نوین

جولای 19, 20200پسندیدنبیمه عمر,

یکی از پرسشهای متداول متقاضیان خرید بیمه عمر، این است که مزایای بیمه عمر در کدام بیمه بیشتر است؟ جهت پاسخ به این سؤال باید شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و مقایسه گردد. در این مطلب قصد داریم شرایط بیمه عمر پاسارگاد را با شرایط بیمه عمر نوین مقایسه نماییم.

ادامه مطلب
مقایسه بیمه عمر «پاسارگاد» و بیمه عمر «سامان»

ژوئن 23, 20200پسندیدنبیمه عمر

یکی از مهم­ترین پرسش­هایی که همواره برای بیمه ­گذاران و مشتریان و متقاضیان بیمه­‌های عمر و سرمایه­ گذاری مطرح است، این است که کدام بیمه عمر را باید انتخاب کنند و کدام بیمه عمر شرایط بهتری دارد. جهت پاسخ به این سؤال لازم است شرایط بیمه‌های مختلف تشریح و با یکدیگر مقایسه گردد. بدین منظور …

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند