فراهم شدن دسترسی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی به بخشنامه‌های سازمانی

فوریه 14, 2020اخبار روز بیمه

به گزارش خبرنگار مهر، سید مجتبی اکرم ظهر شنبه در جلسه کمیته نظام پیشنهادهای مدیریت درمان استان سمنان بابیان اینکه امکان دسترسی بیمه‌شدگان تأمین اجتماعی به بخشنامه‌های سازمانی فراهم‌شده است، ابراز داشت: این اقدام درواقع زمینه ارتقای هرچه بیشتر میزان آگاهی بیمه‌شدگان را از فرآیندهای ارائه و دریافت خدمات در واحدهای اجرایی سازمان فراهم می‌کند.

وی بابیان اینکه هدف از اجرای این طرح تحقق حقوق شهروندی در نظام اداری است، افزود: معتقدیم شفاف‌سازی امور به‌عنوان مؤلفه‌ای اثرگذار در افزایش اعتماد مخاطبان به سازمان محسوب می‌شود.

مدیر درمان تأمین اجتماعی سمنان بابیان اینکه فراهم بودن زمینه‌های مختلف و سهولت در ارتباط بیمه‌شدگان با سازمان‌بخشی از اهداف این طرح است، ابراز داشت: به‌تبع آن تحلیل و بررسی بازخوردها از نوع و نحوه اجرای فرایندهای سازمانی، می‌تواند نقش مؤثری در بهبود روند ارائه خدمات داشته باشد.

اکرم بابیان اینکه هر بخشنامه‌ای که تصویب شود بیمه‌شده می‌تواند از کم و کیف آن مطلع شود، اضافه کرد: گاهی عدم آگاهی بیمه‌شدگان از قوانین و بخش‌نامه‌های جدید مشکلات جدی و بسیاری را برای آن‌ها ایجاد می‌کند که با این اقدام درواقع تلاش شد تا امکان دسترسی همگان به بخش‌نامه‌های جدید فراهم شود.

مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل


پست های مرتبط

بیمه پاسارگاد؛ بالاترین شرکت از لحاظ سهام بیمه ای
تازه های اخبار بیمه؛ بیمه پاسارگاد در صدر سهام شرکت های بیمه ای

آگوست 12, 20200پسندیدناخبار روز بیمه , بیمه عمر

اخبار بیمه را با اخبار بیمه پاسارگاد در تیرماه ۹۹ آغاز می‌کنیم. سهامداران شرکت بیمه پاسارگاد از سرمایه گذاری‌های خود در سهام این مجموعه طی معاملات تیر ماه امسال بازار سرمایه حدود ۸۲ درصد سود دریافت کردند.

ادامه مطلب
هنرمندان از پرداخت حق بیمه سه ماهه خود معاف هستند

می 9, 20200پسندیدناخبار روز بیمه,

ایسنا/زنجان مسئول صندوق اعتباری هنر اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی‌استان زنجان، از معافیت پرداخت حق بیمه سه ماهه امسال هنرمندان خبر داد و گفت: در رابطه با افرادی که حق بیمه خود را پرداخت کرده‌اند نیز، تصمیماتی اتخاذ می‌شود. مقایسه انواع بیمه‌های عمر با جزییات کامل

ادامه مطلب

یک نظر ارسال کنید

ایمیل شما نزد ما امن می ماند